Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj grając w pokera online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj grając w pokera online (/Temat-Zarabiaj-grajac-w-pokera-online-56326)



Zarabiaj grając w pokera online - Yip - 20-07-2012 15:49

Cześć Wink

Znalazłem ciekawy sposób na zarobienie paru $ przez internet.
Plusem jest też to, że nie musisz wpłacać swoich pieniędzy, lecz dostajesz 50$ kapitału startowego.

Zarabiasz grając w pokera online. Na początku nie są to kokosy, ponieważ trzeba nauczyć się jak grać by wygrywać. Lecz jeśli poświęci się trochę czasu na naukę można czerpać z tego naprawdę ciekawe sumki $.

Może najpierw parę słów o pokerze:

Poker jest najpopularniejszą grą karcianą na świecie i jednym z najpopularniejszych sportów. Według niektórych źródeł, ponad 100 milionów ludzi na bieżąco czerpie przyjemność z gry w pokera.

Poker łączy w sobie strategiczne wyzwania z elementami psychologicznymi. Tutaj nie grasz wyłącznie kartami - musisz również analizować i reagować na zagrania przeciwników. Jest to gra strategiczna, ale zarówno bardzo społeczna i ludzka.

Czy poker to tylko gra szczęścia?
Tak jak w każdej grze karcianej, gdzie gracze otrzymują karty z potasowanej talii, tak i w pokerze pewną rolę odgrywa element szczęścia.

Jednak na dłuższą metę, szczęście w pokerze schodzi na dalszy plan. Jeśli rozegrasz 1000 rozdań, szczęście będzie odgrywało znacznie mniejszą rolę, niż w pojedynczej ręce.

Na dłuższą metę, to aspekt strategiczny przeważa w pokerze:

• Jakie kombinacje kart powinieneś rozgrywać?
• Jak wysoki zakład powinieneś postawić?
• Kiedy powinieneś spasować układ?
• Kiedy powinieneś blefować, a kiedy to twój przeciwnik blefuje?

Jest wielu profesjonalnych graczy, którzy zarabiają na życie z pokera - nigdy nie mogłoby to mieć miejsca, gdyby poker był tylko grą szczęścia. Wiele różnych umiejętności przyda ci się podczas gry w pokera: znajomość podstawowych strategii, analiza przeciwnika, matematyczne rozważania i wiele więcej.

Są nawet osoby, które dzięki pokerowi spełniają swoje marzenia o podróżowaniu po świecie. Przeczytaj wywiad z kimś, kto mieszkał w Tajlandii i utrzymywał się tam dzięki grze w pokera.

Oto fragment wywiadu:

„Generalnie, potwierdziło się to że można żyć inaczej, niż 8-10 godzinna harówka w pracy, która nie daje ci satysfakcji i gdzie nie jesteś doceniany, a do domu wracasz kompletnie "zmielony" i jedyne co cię interesuje to najeść się i obejrzeć kolejny odcinek "tańca z gwiazdami" Wink A pracujesz właściwie wyłącznie po to, by spłacić 35 letni kredyt na 2 pokojowe mieszkanie, w nowym budownictwie. Ja akurat nie odnajduję się w tym schemacie.”

Przeczytaj cały wywiad!


Ja nigdy nie zainwestowałem żadnych pieniędzy na grę w pokera i chcę żebyś Ty również nie musiał niczego inwestować.

Dlatego oferuję Tobie 50$ kapitału startowego zupełnie za darmo. Wystarczy, że się zarejestrujesz, przeczytasz parę artykułów dotyczących strategii gry, zdasz quiz i dostajesz 50$ na grę w pokera Wink.

Zarejestruj się teraz!

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z rejestracją, zadaniem quizu, grą czy czymkolwiek innym odezwij się do mnie na maila:

[email protected]


RE: Zarabiaj grając w pokera online - bartex89 - 20-07-2012 16:06

dubel, do kosza


Zarabiaj grając w pokera online - Magnus - 20-07-2012 20:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.