Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung Galaxy Note - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samsung Galaxy Note (/Temat-Samsung-Galaxy-Note-56270)

Strony: 1 2


Samsung Galaxy Note - nitram - 19-07-2012 13:48

Witam miał ktoś do czynienia z takim sprzętem Samsung Galaxy Note?
Czekam na opinie, jakie wady jakie zalety ?


RE: Samsung Galaxy Note - wodnik1990 - 19-07-2012 14:16

Hej, ja takowy posiadam od 2 miesięcy. Wybór padł na niego po części przypadkowo, ale jestem z niego w 100% zadowolony, mimo że miał być iPhone. Wielkość wyświetlacza robi wrażenie przez pierwsze 5 min. a potem już zapominasz o jego rozmiarach. Nie ma żadnych problemów z noszeniem go w kieszeni. W sumie jak dla mnie nie ma większych wad. Bateria na najnowszym sofcie 4.0.4 przy normalnym używaniu (3g, internet, niekiedy gps) wytrzyma 2 dni a na zwykłym czuwaniu bez włączonych bajerów jeszcze dłużej. Przyzwyczajony do tych 5.3 cala wiem że ciężko byłoby mi przejść na mniejszy, a kolejny telefon też będzie pewnie podobnych rozmiarów. Często jeszcze na rowerze z nim w uchwycie i idealnie się sprawdza jako komputer podróży. Nie wiem co jeszcze powiedzieć o nim. Możesz pytać śmiało, odpowiem na wszystkie pytaniaWink


RE: Samsung Galaxy Note - Szaman1644 - 19-07-2012 14:24

Ja miałem ten telefon przez długi czas, ale pewnego razu upadł z dużej wysokości i ekran nie wszędzie reagował. Ale pomimo tego byłem z niego bardzo zadowolony. Procesor w zupełności obsługuje wszystko, co będziesz chciał na nim zainstalować. Gierki świetnie chodzą i ekran jak dla mnie jest super. A po jakiej cenie masz okazję kupić ten telefon, bo nie wiem czy nie można byłoby się pokusić już o nowsze cacko Samsung Galaxy SIII albo poczekać na niby zapowiadaną premierę Samsung Galaxy Note 2.


RE: Samsung Galaxy Note - wodnik1990 - 19-07-2012 14:33

Nie wiem czy jest sens czekać na Galaxy Note 2, bo na wejściu dostanie zapewne zaporową cenę i zanim się ona ustabilizuje na "normalnym" poziomie to minie trochę czasu...


RE: Samsung Galaxy Note - Szaman1644 - 19-07-2012 14:40

Ja swojego od razu po premierze kupiłem za 1400 zł we Francji.


RE: Samsung Galaxy Note - nitram - 19-07-2012 14:53

Powiem tak od dawna chciałem kupić sobie Ipada2 żeby stać się bardziej mobilny, testowałem też szereg innych tabletów mało znanych firm, dlatego byłem już zdecydowany na Ipada ponieważ jest o niebo lepszy od tych pozostałych tabletów.
Dzisiaj natomiast miałem okazję pobawić się dosłownie przez 5 minut Samsungiem Galaxy Note i przypadł mi do gust wiadomo nie jest to to samo co Ipad ale dużo lepsze od pozostałych tabletów. Jest to dla mnie takie uniwersalne połączenie telefonu z mini tabletem. Może się mylę ale wydaje mi się że można na tym popracować (internet, gg, skype, mail, youtube, wiadomości, pisanie dokumentów) o wiele sprawnie niż na zwykłych smartfonach, a dodatkowo czego nie ma w Ipadzie mogę z tego Note wykonywać połączenia telefoniczne czyli w skrócie dzwonić. Jeśli się mylę to proszę o poprawienie. Co do ceny to nie wiem za ile ale pewnie wezmę w play w jakimś abonamencie albo standardowo allegro.


RE: Samsung Galaxy Note - Szaman1644 - 19-07-2012 14:59

Ja bym jednak obstawiał przy ipadzie. Sam mam Ipada 3 i jestem zadowolony. Ma wszystko czego mi potrzeba, a telefon już mi jest nie potrzebny. Teraz nawet mało siędzę na laptopie, bo większość spraw załatwiam za pomocą ipada. Tylko jak chcesz być bardziej mobilny to i 3G ci się przyda do niego. A Samsung Galaxy Note w sumie to też dobre rozwiązanie. W sumie z tym jesteś bardziej mobilny. Sam musisz zdecydować.


RE: Samsung Galaxy Note - wodnik1990 - 19-07-2012 15:07

Też posiadam iPada + wyżej wspomniany Galaxy Note i szczerze mówiąc ciężko mi by było oddać któregokolwiek z nich. iPad jest super wszechstronny, ale znowu brak możliwości dzwonienia. Musisz sam zadecydować co ci bardziej potrzebneWink


RE: Samsung Galaxy Note - nitram - 19-07-2012 15:10

Hmm no to muszę pomyśleć kusi mnie ten Samsung szkoda że za telefon jak i za Ipada cena ponad 1000 zł bo bym kupił oba produkty i po sprawie ale boję się że jeden gadżet będzie po prostu leżeć.


RE: Samsung Galaxy Note - nitram - 25-08-2012 09:34

Temat do zamknięcia. Zakupiłem ipad2 jestem zadowolony ale nie wykluczam że Galaxy Note też sobie kupię ;p