Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! (/Temat-brak-cla-i-vatu-SPRAWDZ-5625)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 28-04-2010 06:20

no ale wystarczy żeby im napisać żeby pisali 1$ na każdej paczce i z głowy....mi nie chodzi o to żeby każdy wysłał im milion wiadomości....widać nie zrozumieliśmy się do końca...szczegół....


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Mlody666 - 28-04-2010 09:30

(28-04-2010 06:20)krystian__ napisał(a):  no ale wystarczy żeby im napisać żeby pisali 1$ na każdej paczce i z głowy....mi nie chodzi o to żeby każdy wysłał im milion wiadomości....widać nie zrozumieliśmy się do końca...szczegół....

Na a jak oni to sobie zaksięgują - że sprzedali Ci PS3 za 1$?? Za takie coś to się do puszki w USA idzie - przeciez to jest firma a nie jakiś lol z Allegro wieć pomyśl najpierz trochę jak by się z tego firma miała rozliczyc z fiskusem??
Na nagrodach z restocku mogą pisac wartość 1$ bo to nagroda tzn rozdają za darmo ale na nagrodach ze sklepu juz nie za bardzoUndecided


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Rafael - 28-04-2010 10:52

A i tak celnicy mogą swoję i zobaczą tytuł czyli Play Station 3 i naliczą sobie cło na to Wink.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Mlody666 - 28-04-2010 11:16

(28-04-2010 10:52)Rafael napisał(a):  A i tak celnicy mogą swoję i zobaczą tytuł czyli Play Station 3 i naliczą sobie cło na to Wink.

To tez jest możliwe, ale jak już gdzies pisałem jeżeli Locekrz znalazło by europejskiego dystrybutora sprzedawancyh przez siebie produktów to cło było by znacznie mniejsze jeżeli nie zerowe - nie znam się aż tak na cłach na terenie UE. Ktoś podawał juz na forum info że właśnie z powodu poszukiwania takiej firmy na razie sklep będzie tylko dla USA...


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 28-04-2010 12:08

ciekawe kiedy udostępnią sklep dla wszystkich no i kiedy będzie można brać elektronikę....


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - mozambik1 - 28-04-2010 12:56

Jak się skończy beta ;P, to przecież oczywista oczywistość.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 28-04-2010 13:34

no to się idzie domyślić tylko o date mi chodzi....tak sobie rozmyślam...


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Andre101 - 28-04-2010 16:05

Jeszcze sklepiku dla USA jeszcze nie ma więc nie wiadomo kiedy się skończy beta. Możliwe że zrobią tak skończy się beta i np. przez miesiąc nikt nie będzie miał dostępu do sklepiku. Więc nie wiem czy to jest oczywista oczywistość.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 28-04-2010 18:13

popieram kolege up już nieraz nas zaskakiwali i nic nie jest oczywstą oczywistością, chyba że jest podane czarno na białym...