Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! (/Temat-brak-cla-i-vatu-SPRAWDZ-5625)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - kwasu123 - 27-04-2010 14:47

Proponuje zaspamować Lockerz mailami dotyczącymi pisania 1$ na paczceSmile


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 27-04-2010 14:52

no powiem ci że jest to jakaś opcjaTongue jakbyśmy wysłali coś w stylu szantażu że coraz więcej ludzi z Polski rezygnuje z lockerz bo przeraża ich wysokość cła i vatu i żeby pisali wartość 1$ może by to coś dało, a może nie, ale zaszkodzi spróbować? NIE! kwestia wysłanie maila to jest 10s bo tylko kopiuj wklej i gitara [jakbyśmy dali szablon, żeby były one jednakowe] a mogło by to może zdziałać sporo....


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - kwasu123 - 27-04-2010 14:59

No, tylko moglibysmy dodac ze nie tylko polsce to przeszkadza lecz zapewne innym tez, bo w sumie co to za róznica? 1$ na paczce czy tez nie dal Lockerz to nic a dla nas wiele Smile Proponował bym aby ktos doświadczony w pisaniu maili do lockerz dał szablon!


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 27-04-2010 15:00

najlepiej jak to zrobią forumowi tłumacze,żeby to nie wyszła kupa z tego....


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - waski88 - 27-04-2010 15:08

z tym spamem to ci nie da nic


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 27-04-2010 15:14

nic nie da, ale ubędzie kogokolwiek jak spróbujemy? przecież nie będziemy pisać żeby zmienili ustawę tylko do lockerzBig Grin ja mimo wszystko byłbym skłonny wysłaćSmile


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Gien - 27-04-2010 17:19

Naprawde macie super pomysły...

Kwasu123 co da ci to ze ich zaspamujesz? Dadzą ci bana i bedziesz plakal

krystian__ twoj pomysl jest jeszcze lepszy. mam nadzieje ze zrezygnujesz jako pierwszy

Jesli kogos przeraza clo/vat to niech da sobie spokoj z lockerz albo niech zamawia nagrody nizszej wartosci
Kazdy tutaj jest zwyklym szarym czlowiekiem, i nic w sprawie cla/vatu nie zdziala
Co ma byc to bedzie


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Gumowy - 27-04-2010 17:31

Lockerz nic na to nie poradzi. A sklep będzie tylko dla USA bo jak to ktos napisał "są rasistami". Poprostu chcą jak najlepiej dla siebie i rozdawanie nagród mongolskim dzieciom im się znudziło. Wolą wysłać nagrody do swoich bo im przynajmniej nikt nie jęczy, że cło itp.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - KristopheR - 27-04-2010 17:58

Gumowy ale co poradzisz.. Jakby chociaż o połowę zmniejszyli cło to by wystarczyło Smile


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Tomek - 27-04-2010 18:13

(21-04-2010 19:19)Artur1995Zdw napisał(a):  Ja zamówiłem na restock'u w lutym iPod'a Shuffle i nie zapłaciłem nic przy odbiorze ;] Po zakupie dostałem wiadomość jak ma zostać wysłana paczka 1. UPS 2. USPS 3. rezygnacja z nagrody. Wybrałem UPS i nie zapłaciłem nic Wink

na restocku w lutym nikt nie placil cla wiec sie nie podniecaj...