Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! (/Temat-brak-cla-i-vatu-SPRAWDZ-5625)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Tech - 21-04-2010 19:39

(21-04-2010 19:35)rj7rad napisał(a):  Po lutowym Restocku nikt nie płacić Cła!

To było tak, że za nagrody z lutowego restocku nikt nie płacił vatu/cła, ale już za nagrody z marcowego musieli zapłacić. Nie wiadomo czy na nagrody ze Spring Fling i generalnego restocku też zostaną nałożone opłaty, czy odpuszczą Smile


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - DonHoracy - 21-04-2010 19:42

Jaki bezsensowny temat. Może jeszcze strajk zrób?..


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Miu - 21-04-2010 19:43

ale domyslam się,ze nagrody z shopu nie bedą juz wysyłane jako gifty.Będzie podana cena itd,a co za tym idzie cło i vat.ale to są tylko moje przypuszczenia ;D


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 19:47

DonHoracy czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem??wydaje mi się że nie...więc jak nie potrafisz to znaczy że jesteś kidem a co za tym idzie dobranocka już była resztę dośpiewaj sobie sam....to nie jest żaden strajk ani takowego robić nie mam zamiaru to jest poprostu zwykła dyskusja polegająca na wymianie zdań szerszej grupy użytkowników na temat cła i ewentualnych zmian z jego opłatami w związku ze sklepem....zrozumiałeś?czy mam ci to drukowanymi napisać?
oczywiście dalej proszę userów o wyrażanie swoich opinii na ten temat:)zapraszam wszystkich do rozmowyBig Grin


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Devilry225 - 21-04-2010 19:55

Nawet jeżeli lockerz nałoży te 1$ i gitf to ostatnie zdanie mają nasi kochani Polscy Celnicy, którzy mogą nałożyć cło na paczkę. Ja osobiście jestem dobrej myśli i modlę się o to abyśmy nie musieli płacić za cło czy Vat.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - ledo - 21-04-2010 19:56

jak ładnie zOWN3Dowałeś horusia ^^


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 20:01

popieram cie devilry...nic tylko miec nadzieje moze akurat bedzie tak jak sobie wymarzymy...Big Grin


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - pattu91 - 21-04-2010 20:12

Wystarczy że Lockerz by nie oklejało srajtaśmami z podpisem Lockerz Celnicy od razu się do nich dobierają i walą cło i wat


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 20:37

no niestety ale z drugiej strony nie ma się co celnikom dziwić...to w końcu ich pracaWinkBig Grin


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - koz@ - 21-04-2010 21:31

Ciekawe czy celnicy wiedzą co to Lockerz d; czasami są bardzo upierdliwi ja nic nie zapłaciłem bo się trochę pokłóciłem i dał za wygraną Smile