Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! (/Temat-brak-cla-i-vatu-SPRAWDZ-5625)

Strony: 1 2 3 4 5


brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 19:04

jak tak kontemplowałem Tongue nad całym tym sklepikiem i możliwością wykupienia nagrody za PTZ i kase to doszedłem do wniosku że taki paczki powienny być tak przez lockerz ostemplowany,aby ominąć cło i vat...bo skoro płacimy za to to [moze to nie do końca psaujący przykład] powinno to wyglądać jak paczka z allegro....że trzeba za to zapłacić tylko tyle ile nas to wyniesie a nie dopłacać cła czy też vatu....co o tym sądzicie?


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Leopard - 21-04-2010 19:06

Vat i cło są po to, aby nie importować towarów z innych krajów i w ten sposób nie osłabiać gospodarki naszego kraju. A to czy my za daną rzecz zapłacimy, czy nie to nie ma znaczenia Smile.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - rj7rad - 21-04-2010 19:07

Ale Lockerz oznacza paczki jako prezent, a jednak jest Cło.
Chyba, że podawaliby jakąś bardzo małą wartość paczki, np. 1$


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 19:12

no właśnie mi o to chodzi że jak kupimy za kase i PTZ to czy bedzie napisane na tym jakoś albo uwzglednione że ta paczka została oplacona i żeby celnicy nie mogli cła nałożyć tak jak na paczki z aukcyjnych serwisów internetowych


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Leopard - 21-04-2010 19:14

Kupowałeś kiedyś z zagranicznego serwisu? Też trzeba płacić Vat/cło Smile.


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 19:15

no ja nie mówie że tak jest tylko sobie tak myślałem czy w ogóle takie coś moze zaistnieć w rzeczywistości...easy


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Damian` - 21-04-2010 19:17

Tylko lockerz na pewno da na paczce napisy Lockerz bo np. celnik zobaczy jakie tam rzeczy stąd lecą zainteresuje się, poczyta, założy konto zaprosi 20 znajomych każdy z 20 znajomych zaprosi 20 znajomych i interes się kręci Big Grin


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - Artur1995Zdw - 21-04-2010 19:19

Ja zamówiłem na restock'u w lutym iPod'a Shuffle i nie zapłaciłem nic przy odbiorze ;] Po zakupie dostałem wiadomość jak ma zostać wysłana paczka 1. UPS 2. USPS 3. rezygnacja z nagrody. Wybrałem UPS i nie zapłaciłem nic Wink


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - krystian__ - 21-04-2010 19:21

czasem tak bywa że komuś sie fartnie a czasem nie.Celnicy to przyczajone tygrysy i potrafią sytuacje wykorzystaćSmile


RE: brak cła i vatu?! SPRAWDŹ! - rj7rad - 21-04-2010 19:35

Po lutowym Restocku nikt nie płacić Cła!