Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reput za 1 głos na fb :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: Reput za 1 głos na fb :) (/Temat-Reput-za-1-glos-na-fb-56223)



Reput za 1 głos na fb :) - krzysiu184 - 18-07-2012 17:44

Witam

Dam 1 punkt reputacji w zamian za wejście pod link: https://www.facebook.com/famenPL?v=app_337106183041792&app_data=entry_id%3D7424069

Następnie standardowo polubienie aplikacji, znalezienie odpowiedzi użytkownika "Krzysztof Penkowski", która aktualnie znajduje się na 6 stronie i kliknięcie "Głosuj"

---------------------------------------------------------
Od lat fascynują mnie sporty ekstremalne, aktywnie spędzam czas, tak więc myślę, że taki zestawik byłby dla mnie idealny.
[Obrazek: obrazekpz.jpg]Krzysztof Penkowski

---------------------------------------------------------

Po czym piszemy w poście numer głosu


RE: Reput za 1 głos na fb :) - krzysiu184 - 19-07-2012 11:06

Zapraszam wszystkich do głosowania Smile


RE: Reput za 1 głos na fb :) - fakeplayer - 19-07-2012 11:43

Za dużo roboty z samym szukaniem, a użytkowników z komentarzami dochodzi i wszystko się przesuwa... :/


RE: Reput za 1 głos na fb :) - tollusiek - 19-07-2012 12:34

Zaglosowałem. Otrzymałeś czwarty głos, a twój tekst brzmi (jako dowód wklejam go): "Od lat fascynują mnie sporty ekstremalne, aktywnie spędzam czas, tak więc myślę, że taki zestawik byłby dla mnie idealny.", nazywam się Wiktor Chmiel, jeśli Ci się to przyda. Od razu dziękuję za otrzymanie punktu reputacji, pozdrowienia.

//

Edycja bo zapomniałem coś napisać. Kolega Krzysztof jest obecnie na 15 stronie. Mało czasu zajęło mi znalezienie, więc dla chcącego nic trudnego.


Reput za 1 głos na fb :) - Coristo - 26-06-2013 15:08

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.