Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 27-07-2014 00:10

Wszystkie e-maile zostały odpisane tak jak obiecałem, wracam 4 sierpnia i wtedy wszystko wraca do normy (włącznie z LiveChatami) tak jak pisałem. Gdyby pogoda się nie trafiła, na pewno chociażby z nudów odpiszę na część wiadomości w tygodniu, ale ten mój tryb offline, tak dla bezpieczeństwa wpisany Wink


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 03-08-2014 21:01

Ok od jutra wraca livechat, na e-maile już sukcesywnie odpisuję. Teraz 2 tygodnie wszystko w normie później znów znikam na tydzień, ale spokojnie e-maile będę odpisywał codziennie, dam potem znać co i jak dokładnie.

@Seever, odpisane.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Seever - 03-08-2014 22:03

Dawid, wysłałem Ci email Smile Już kiedyś razem współpracowaliśmy, mam nadzieję ,że teraz będzie lepiej, oczywiście gorąco polecam - nic lepszego nie znajdziecie, ja szukałem długo, a teraz to dopiero doceniłem Smile.


Odp: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Damkofr - 08-09-2014 22:50

godziny livechata w wiekszosci sa bardzo niekorzystne pewnie dla większości. Tylko 19-20 jest ok ;/


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 09-09-2014 00:09

Na frekwencję nie narzekam. Nie mogę dopasować się tylko i wyłącznie pod osoby uczące się od 8 do godzin popołudniowych. Są i takie potrzebujące godzin porannych. Poza tym livechat to tylko dodatek, email był i będzie główną formą kontaktu.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - leymann - 11-09-2014 08:21

Witam, wszystkich. Diqtion wysłałem Ci wiadomość możesz mi odpowiedzieć/pomóc?

Pozdrawiam


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - pepe67 - 11-09-2014 08:34

@leymann: spokojnie Diqtion odpisze w przeciągu 24h. Gwarantuje Ci toSmile Dzisiaj jest Livechat o 14, więc do tej godziny pewnie Ci odpisze


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - paaawel - 29-09-2014 20:03

Diqiton czemu mi nie odpisałeś? [email protected]?


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 29-09-2014 22:22

Nie mam żadnej wiadomości z takiego adresu e-mail.


Odp: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - paaawel - 30-09-2014 06:26

[Obrazek: ec592565f0a5757dad1ad4db1e79a2d1.jpg] ???