Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycja zmian w działach kupię/sprzedam/zamienię - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycja zmian w działach kupię/sprzedam/zamienię (/Temat-Propozycja-zmian-w-dzialach-kupie-sprzedam-zamienie-56205)



Propozycja zmian w działach kupię/sprzedam/zamienię - tomazzi - 18-07-2012 15:22

chciałem zaproponować wprowadzenie ograniczenia możliwości zakładania tematów od 50 wartościowych postów na forum w tych działach
ale hmmm ilość postów to może dodać zaraz spamerskich postów razy x na forum i więcej pracy ekipie forum z usuwaniem spamu, ale może np do iluś postów opublikowanie tematu dla "świeżaków" oczekiwało by na akceptację i dopiero po akceptacji ukazywałyby się na forum, oraz wyłączyć np zliczanie postów z tematów reput za klik i im podobnych bo te tematy są głównym źródłem nabijania postów co już na nie jednym multikoncie widzieliśmy
paredziesiąt wpisów w nich i już dany kombinator ma sporą sumę postów na koncie

utrudniłoby to na pewno życie kombinatorom którzy patrzą jak tylko kogoś oszukać z forum

co o tym myślicie ?
wprowadzam również ankietę Smile


RE: Propozycja zmian w działach kupię/sprzedam/zamienię - xUnholy - 18-07-2012 15:49

X wartosciowych postow i staz na forum min. miesiac - takie wpisy sa w regulaminach roznych for i czesto sie sprawdzaja pod wzgledem zmiejszenia tego procederu (mimo to nie jest to 100% zabezpieczenie, choc skuteczniejsze niz zadne), jednak nie bierzesz pod uwage jednego - wiekszosc oszukanych ludzi to po prostu idioci (zdaje sobie sprawe ze moge kogos obrazic, ale innego okreslenia nie potrafie znalesc) ktorzy ida na wymiane z ludzmi ktorzy po prostu napisza do nich na gg z numeru zalozonego 5 minut temu lub tez ida na "oplacalna" wymiane typu "100$ za 150$ bo kasa mi potrzebna" czy tez z ludzmi ktorzy maja konto na forum 3 dni. Mimo wszystko jestem za wprowadzeniem takiego przepisu w regulaminie.


RE: Propozycja zmian w działach kupię/sprzedam/zamienię - LessiPL - 18-07-2012 16:23

Jestem przeciwny bo nic one nie zmienią i nie jest to żaden sposób na oszustów bo znajdą alternatywne wyjście (nawet wiem jakie, ale nie będę publicznie podpowiadał).
Większość oszukanych to barany którzy wierzą userom z kilkunastoma postami, sami sobie są winni. Osobiście z działów typu refback nie korzystam, jednak wiele osób sobie tam pomaga i są od lat aktywnymi użytkownikami forum, wobec nich jest to po prostu nie fair, w końcu refback jest taką samą forma zarabiania jak buxy (myślę o początkowych stawkach). Co do wprowadzenia ograniczenia związanego z ilością postów do wykonania tematu o którym wspomniałeś to może najpierw zaproponuj narzędzie (chyba że sam takie napiszesz) bo ani mybb ani ogólnodostępne pluginy nie mają takiej funkcjonalności (dobrze się na tym znam).