Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Działy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Działy (/Temat-Zamkniety-Dzialy-562)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Działy - cvx - 27-12-2009 18:57

Mam propozycję:idea: by dział "Poradniki" i dział "Dailies" był dostępny Tylko dla zarejestrowanych userów :-)


RE: Działy - Bolt - 27-12-2009 19:07

No dobry pomysł bo wejdą jakieś typy i zerzerżną wszystko na inne forum nie pisząc nawet autora nie mówiąc już o źródle...


RE: Działy - Alcor - 27-12-2009 19:11

Poradniki owszem, ale żeby dział dailies był tylko dla zarejestrowanych użytkowników to nie bardzo.


RE: Działy - Bolt - 27-12-2009 19:15

No ale dlaczego nie te dailes na forum są tłumaczone samodzielnie przez użytkowników forum a nie przez translatora google więc dobrze by bylo jakby była pewność że jakieś pierwsze, lepsze typy ich "nie zapożyczą"


RE: Działy - Janas - 27-12-2009 19:16

A mi się wydaje, że działy powinny być otwarte, choćby dlatego że na innych stronach jest ''praktycznie'' to samo i można przeglądać artykuły bez rejestracji. Ktoś wchodzący na forum w dział poradniki widzi że jest on tylko dla zarejestrowanych i nie chce mu się zarejestrować, to pójdzie na inną stronę i obejrzy to samo :/


RE: Działy - Bolt - 27-12-2009 19:19

No to w takim razie te poradniki dać w tag taki jak ukryte linki bo nie jest ich dużo i goście wchodziący na forum widzieliby że są jakieś fajne poradniki ale przynajmniej musieliby się zarejestrować żeby zobaczyć ich treść


RE: Działy - turbocwaniak - 27-12-2009 20:16

Moim zdaniem wszystkie działy otwarte z możliwością zamieszczania postów tylko przez zalogowanych!
Dział z poradnikami zrobić dla zalogowanych. Niezalogowani mogą tylko przeglądać tematy poradników!


RE: Działy - Kaziu - 27-12-2009 20:51

Moim zdaniem każdy temat był dostępny dla osoby, która nie jest zarejestrowana,ani zalogowana na forum.
Ale według mnie osoba, która nie jest zarejestrowana, ani zalogowana na forum nie powinna mieć dostępu do tematów m.in, gdzie są informacje o Restock'ah ( Jak to się pisze ? xD )


RE: Działy - Alcor - 27-12-2009 20:56

Kaziu - restock'ach xD


RE: Działy - Karpik - 27-12-2009 21:06

Również jestem za.