Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]200$ do zainwestowania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]200$ do zainwestowania (/Temat-Zamkniety-200-do-zainwestowania-56186)

Strony: 1 2 3 4


RE: 200$ do zainwestowania - malpa2 - 19-07-2012 10:17

Na kalkulatorach zawsze wychodzą ciekawe zyski, tylko one nie przewidzą ci problemów z programem czy restartów więc kalkulator jedno, rzeczywistość drugie.. w BB bez poleconych też można zarobić i nie jest jakoś szczególnie ciężko, ale fakt że mając kilku poleconych idzie to szybciej Wink


RE: 200$ do zainwestowania - Strzala799 - 19-07-2012 11:13

I dalej mam dylemat... bardziej byłem przekonany do JBP ale teraz mam mętlik w głowie bo bardzo polecacie BB....


RE: 200$ do zainwestowania - UniverMan - 19-07-2012 11:16

(19-07-2012 11:13)Strzala799 napisał(a):  I dalej mam dylemat... bardziej byłem przekonany do JBP ale teraz mam mętlik w głowie bo bardzo polecacie BB....

Proponuje abys podzielil sobie budzet na 2-3 czesci i wplacil do 2-3 programow.Pozdrawiam


RE: 200$ do zainwestowania - Meloman - 19-07-2012 12:41

Opcja podzielenia kapitalu 200$ na 3 programy to najgorsze rozwiazanie wedlug mnie, dlaczego ?

A no bo dlatego ze w zadnym nie bedziesz mial porzadnego dochodu i zanim rozbudujesz sobie "baze" to minie rok.

Tak wiec jesli chcesz ten kapital 200$ zainwestowac gdzies, to tylko do 1 programu.

Wszyscy zachwalaja BB, maja racje wyglada na stabilny program - sam ostatnio mysle czy nie wplacac kasy z JBP do BB.

Ale na ta chwile bardziej bym ci radzil inwestowac w JBP - z kapitalem 200$ kupisz 20 pozycji, czyli bedziesz mial 4$ dziennie - oznacza to ze co 3 a czasem co 2 dni bedziesz kupywac nowa pozycje.
Jak juz sobie zbudujesz spora baze pozycji mozesz zaczac wyplacac aby zmniejszyc ryzyko strat. Tak w ogole niedlugo bedzie restart za 2-3 tygodnie i to jest wlasnie najlepszy moment jak cos do inwestycji w JBP gdyz te pozycje co kupisz dzisiaj beda chronione przed tym restartem i bedzie 100% ze pozycje wyrobia ten swoj zysk 81 dni.

To tyle by bylo ode mnie, ciesze sie jesli rozwialem twoj metlik w glowie.


Odp: RE: 200$ do zainwestowania - mmichal013 - 19-07-2012 12:45

(19-07-2012 12:41)Meloman napisał(a):  Opcja podzielenia kapitalu 200$ na 3 programy to najgorsze rozwiazanie wedlug mnie, dlaczego ?

A no bo dlatego ze w zadnym nie bedziesz mial porzadnego dochodu i zanim rozbudujesz sobie "baze" to minie rok.

Tak wiec jesli chcesz ten kapital 200$ zainwestowac gdzies, to tylko do 1 programu.

Wszyscy zachwalaja BB, maja racje wyglada na stabilny program - sam ostatnio mysle czy nie wplacac kasy z JBP do BB.

Ale na ta chwile bardziej bym ci radzil inwestowac w JBP - z kapitalem 200$ kupisz 20 pozycji, czyli bedziesz mial 4$ dziennie - oznacza to ze co 3 a czasem co 2 dni bedziesz kupywac nowa pozycje.
Jak juz sobie zbudujesz spora baze pozycji mozesz zaczac wyplacac aby zmniejszyc ryzyko strat. Tak w ogole niedlugo bedzie restart za 2-3 tygodnie i to jest wlasnie najlepszy moment jak cos do inwestycji w JBP gdyz te pozycje co kupisz dzisiaj beda chronione przed tym restartem i bedzie 100% ze pozycje wyrobia ten swoj zysk 81 dni.

To tyle by bylo ode mnie, ciesze sie jesli rozwialem twoj metlik w glowie.

Taka mała uwaga jeżeli się nie mylę to 20 pozycji daje 2$ dziennie a nie 4$

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: 200$ do zainwestowania - Strzala799 - 19-07-2012 12:46

Sporo czytam na temat tych programów i powoli pojawiają się sygnały że JBP będzie się zwijać ponieważ restart miał być zdecydowanie później....
Nie świadczy to o jakiś problemach serwisu ?


Odp: RE: 200$ do zainwestowania - mmichal013 - 19-07-2012 12:49

(19-07-2012 12:46)Strzala799 napisał(a):  Sporo czytam na temat tych programów i powoli pojawiają się sygnały że JBP będzie się zwijać ponieważ restart miał być zdecydowanie później....
Nie świadczy to o jakiś problemach serwisu ?

Właśnie po to jest restart, dzięki niemu program nie upadnie bo zabierze część twoich pieniędzy Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: 200$ do zainwestowania - Meloman - 19-07-2012 12:50

Jakie 2 $ ? 20 pozycji x 0.20 = 4 $. Nie wiem skad masz takie info ze 20 pozycji daje dochod 2$... A w weekendy masz przychod 3$..

Nie to nie sa sygnaly ze program bedzie sie zwijac, restart i tak bedzie pozno bo wszyscy zaczna inwestowac przed restartem. A i dzieki restartowi program w ogole zyje i jest to samo dobro.

A restart nie mialbyc zdecydowanie pozniej gdyz jest to liczone od czasu zaczecia ochrony pozycji. Czyli teraz mamy chronione pozycje od 16 lipca. A wczesniej bylo od ktoregos tam kwietnia i wychodzi bez problemu 90 dni. Niedoswiadczeni w programie mowia ze mialbyc pozniej bo nie wiedza w ogole jak to dziala..


RE: 200$ do zainwestowania - Strzala799 - 19-07-2012 12:53

czyli nic nie zapowiada upadku JBP ,a dzięki temu że jest restart i zainwestuje kasę mogę sporo zarobić ?


RE: 200$ do zainwestowania - Fractal - 19-07-2012 13:03

Tak, ponieważ restart, który odbędzie się za 2-3 tygodnie nie obejmie pozycji zakupionych po 16 (?) lipca. Kolejny ma być za minimum 90 dni, więc każda z Twoich startowych pozycji zarabiając tradycyjnie przez 81 dni zdąży wyrobić 150%.