Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie (/Temat-Survcom-com-Badania-rynkowe-do-60-dziennie-56172)

Strony: 1 2


Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - Morlok - 18-07-2012 08:32

Buszując w sieci znalazłem taką stronkę:

Survcom.com

Cytat:Zarabiaj do 60$ dziennie za badania rynkowe.
Jedyne czego potrzebujesz to poświecenie pół godziny dziennie by udzielić odpowiedzi do naszych "surveys".

Ci którzy zaproszą najwięcej osób otrzymają wspaniały bonus od naszych sponsorów.
By dowiedzieć się więcej na temat zasad promocji odwiedź survcom.com

System posiada progam referencyjny. Dostajesz do 15% zysków wypracowanych przez Twojego rekruta.

Dodatkowo, otrzymujesz 5$ za każdą rejestrację z Twojego linka ref.
A najlepsi partnerzy dostaną nagrody
Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje 10$ na start.
Liczba rejestracji jest ograniczona.

Nasze badania są niezwykle przydatne dla wielu dużych firm takich jak:
Toshiba, Skoda, Audi, Old Spise, Sony VAIO, Dell, Lenovo.

Tworzymy i testujemy (jakąś tam) reklamę!
Survcom.com - Paid Surveys. Marketing Research.

Tyle jeśli chodzi o opis autorów projektu.
Jeśli to nie "fake" to wyglądałoby to na złoty interes, ale coś mi się wierzyć nie chce.
To zbyt piękne by było prawdziwe. Program istnieje pare tygodni i coś cicho o nim póki co.
Niestety wypłaty są dopiero od 500$, dlatego sprawdzić czy płacą mogę dopiero po uzbieraniu kolejnych 400$, to daje 2 tygodnie klepania w te surveye lub 80 referali.

Co do samego programu:
Po rejestracji wchodzimy w zakładke surveys.
Mamy do wyboru 4 surveye, każdy z nich (jak do tej pory) to 8 pytań,
za każdy dostajemy 8$ (czyli dolara za pytanie).
Przed przejściem do następnego pytania należy odczekać 20 sekund (jest licznik).
Po wypełnieniu wszystkich surveyów mamy 8$ x 4 = 32$
Miesięcznie daje to 32$ x 30 = 960$

Co o tym myślicie?

Jeśli możecie to zarejestrujcie się z mojego linka, czym szybciej uzbieram
te 500$ tym szybciej się przekonamy czy płaci. Może spróbuję nabić troche refów przez TORa.

http://survcom.com/?ref=114172

http://survcom.com/

[Obrazek: survey600-100.png]

P.S. Co prawda nie jest to inwestowanie ale za bardzo nie wiem gdzie to wsadzić


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - Verb22 - 23-07-2012 05:17

zobaczymy dx


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - aka - 23-07-2012 08:18

a na jakie portfele wypłacają


Odp: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - mmichal013 - 23-07-2012 10:48

Wypłacają chyba tylko na PP.
Ale jakoś nie wieżę że wypłacają.

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - Don Lewski - 23-07-2012 14:54

To nieco za proste się wydaje, ale zarejestrowałem się z reffa i wykonałem swoje 4 ankiety. W końcu i tak na tym nic nie stracę poza kilkunastoma minutami dziennie na odpowiedzi, więc spróbować można.


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - AresxXx - 23-07-2012 15:46

Nikt wam tyle nie da za ankiety.


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - ksomix - 23-07-2012 20:33

Rowniez zarejestrowalem sie z ref linka, zobaczymy co bedzie dalej, jak cos to dajcie znac.
Na stronie pisze, ze mozemy wypelniac 4 razy ten sam survey na dzien. O.o


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - adax84 - 23-07-2012 20:38

(23-07-2012 20:33)ksomix napisał(a):  Na stronie pisze, ze mozemy wypelniac 4 razy ten sam survey na dzien. O.o


Chyba nie ten sam tylko w sumie 4 ankiety na dzień można zrobić (czyli tyle ile dziennie jest dostępnych) - za każdą będzie tylko raz naliczana kasa.

...coś czuję, że może być problem z wypłatami. Trochę dziwne stawki jak za ankiety na temat reklam.


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - Verb22 - 23-07-2012 21:25

Wogóle te ankiety są bez sensu, strona nieczytelna i fatalny layout jakby od niechecenia, nie ma procesora platnosci itd scam jak nic.


RE: Survcom.com - Badania rynkowe - do 60$ dziennie - ksomix - 23-07-2012 21:29

Jest procesor platnosci, a mianowicie PP. ;] Sprobuje zdobyc troche $ w tym serwisie i zobaczy czy da sie to jakos wyplacic.