Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fake konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fake konto (/Temat-Rozwiazane-Fake-konto-5612)



[Rozwiązane]Fake konto - Chillona - 21-04-2010 17:56

witam,by przyspieszyc troszke z-listera zrobilam kilka fake'ow,(niektore byly na dawniej zalozonych kontach -mialam ich troche, a inne zalozone na swiezo-ip powinno byc inne gdyz robilam nieswiadomie na innym kompie niz teraz jestem) teraz czytam na forum ze moga to wykryc,co sie wtedy dzieje ? i po jakim czasie moga to w ogole zauwazyc ?


RE: Fake konto - Damian` - 21-04-2010 17:59

Wykryją Ci to jeżeli zamówisz nagrodę wtedy anulują Ci zamówienie.
Jest jednak rada możesz im napisać maila że oszukiwałeś i odejmą Ci połowę PTZ


RE: Fake konto - Devilry225 - 21-04-2010 18:00

Najczęściej przy zamówieniu nagrody anulują ci ją i nie zwrócą za to PTZ, będzie to uznane za twoją karę i dostaniesz drugą szansę.A i to wszystko zależy ile tych fake kont zrobiłaś.


RE: Fake konto - Chillona - 21-04-2010 18:05

ogolem z 10 bedzie...Tongue to mam sie przyznawac tak ?Smile bo w zasadzie wszedzie wpisywalam prawdziwe dane - nic w stylu "gfbgy" ,ale oni pewnie leca po IP, wiec to niema znaczenia... a jak taki mail powinien wygladac? co w nim napisac ,i na jaki adres wyslac ?


RE: Fake konto - Devilry225 - 21-04-2010 18:10

To radziłbym ci się przyznać, ale to wyłącznie twoja decyzja.Wchodzisz w Contact us, wybierasz topic 'I've cheated.I'm sorry.A następnie piszesz że oszukiwałaś i prosisz o drugą szanse(mówię ci to w skrócie).Jeżeli nie znasz angielskiego to najlepiej abyś założyła temat w dziale tłumaczeń z prośbą o przetłumaczenie twojego tekstu.


RE: Fake konto - patyczak - 21-04-2010 19:06

a jak ktos ma zmienne ip i co konto mial inne ip to zczaja sie?


RE: Fake konto - Devilry225 - 21-04-2010 19:11

Tak, bo to sprawdzają bo końcówce, która się nie zmienia.


RE: Fake konto - szulakaluble - 21-04-2010 19:18

(21-04-2010 19:11)Devilry225 napisał(a):  Tak, bo to sprawdzają bo końcówce, która się nie zmienia.

Nie koncówce tylko po poczatku. Bo poczatek sie nie zmienia. I nie zmienia sie tez host...


RE: Fake konto - Devilry225 - 21-04-2010 19:21

Wybacz mój błąd, właśnie tak się zastanawiałem czy początek czy też koniec.Przepraszam za wprowadzenie w błąd.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Fake konto - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.