Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z kontem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Problem z kontem. (/Temat-Problem-z-kontem-5610)



Problem z kontem. - RAQ - 21-04-2010 17:32

Proszę o przetłumaczenie.
Witam, od kilku dni nie mogę się zalogować na moje konto, czy zostało usunięte? nie oszukiwałem itp.
pozdrawiam


RE: Problem z kontem. - Listonoszek - 22-04-2010 21:33

(21-04-2010 17:32)RAQ napisał(a):  Proszę o przetłumaczenie.
Witam, od kilku dni nie mogę się zalogować na moje konto, czy zostało usunięte? nie oszukiwałem itp.
pozdrawiam

Cytat:Dear Lockerz Crew
For couple of days i can not log into my Lockerz account. I would like to know if it was deleted, suspended or so. I didn't cheat, i didn't make any fake accounts and even didn't use proxy to watch region restricted movies in PLAY section.

Yours faithfully
RAQ

Na drugi raz taka prośba, jak chcesz jakieś konkretne tłumaczenie, to chociaż wysil się i naskrob parę zdań po polskiemu. Nikt za ciebie całej wiadomości pisać nie będzie. Ludzie oferują swoją pomoc w tłumaczeniu, a nie w pisaniu trenów o problemach z logowaniem i z zapewnieniami o swojej niewinności.

pzdr


RE: Problem z kontem. - RAQ - 25-04-2010 14:32

Napisałem konkretnie co chce, żeby mi przetłumaczono ...