Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z CF - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Problemy z CF (/Temat-Problemy-z-CF-56073)

Strony: 1 2


Problemy z CF - kacperiks - 16-07-2012 11:05

Co się dzieje z CF? Ludzie piszą ze są problemy z ankietami albo trzeba robić po 10 ankiet a i tak nie da rady ściągnąć. Przez ostatnie 2 dni 0$ bo są problemy ...


RE: Problemy z CF - Jaro070 - 16-07-2012 11:13

Z firecash też są problemy. Przynajmniej na darmowych starterach.


RE: Problemy z CF - lukasz9669 - 16-07-2012 11:37

cf i firecash to samo Smile


RE: Problemy z CF - Zythus - 17-07-2012 15:55

Może jakieś problemy techniczne.. może się zwijają. Powinni wydać oficjalne oświadczenie, żeby rozwiązać sprawę.


RE: Problemy z CF - kacperiks - 18-07-2012 09:49

eh napisałem do supportu i jeszcze odpowiedzi nie dostałem.


RE: Problemy z CF - CashFile.org - 18-07-2012 09:51

Z ankietami wszystko jest ok, po prostu ludziom często nie chce się ich wypełniać.


RE: Problemy z CF - kacperiks - 18-07-2012 12:56

(18-07-2012 09:51)CashFile.org napisał(a):  Z ankietami wszystko jest ok, po prostu ludziom często nie chce się ich wypełniać.
Ostatnio sprawdzałem u znajomego czy wszystko jest ok a jednak nic nie jest ok. Po zrobieniu ankiet nie da rady ściągnąć.


RE: Problemy z CF - daniel42na - 18-07-2012 14:44

tak, każdy dobrze wie, że w naprawdę wielu przypadkach po wypełnieniu ankiety po prostu nic sie nie dzieje z plikiem. Co wiadomo jak wpływa na liczbę pobrań, na liczbę naszych zarobków. oferta zaliczona - kasa nie u nas na koncie a jednak ktoś ją ma.
ALE nie o tym.. nie o tym tu miała być mowa. Dość poważny problem miałem dziś. Mianowicie w południe około 12 miałem 4 pobrania - 3.13 $. Wszystko z jednego pliku którego nigdzie nie udostępniłem poza 1 stroną. Nikomu nie wysłałem w ramach żadnej wymiany, zresztą nie bawie się w takie rzeczy, poza tym nie moge sam ściągać więc nie chce nikogo oszukiwać. Wchodzę na CF około 15 - nie działa..
Ale to norma.. Dalej patrze na dzisiejsze zarobki - 2.23. Jednego pobrania nie ma. Wyparowało? ani w statystykach ani nigdzie... Co to ma być? jedno jeszcze przeżałuję, ale co jak "to" stało się z innymi?? o których może nawet nie wiedziałem?


RE: Problemy z CF - lukasz9669 - 18-07-2012 14:57

mi od kilku h nie działa strona co jest?


RE: Problemy z CF - Damkofr - 18-07-2012 15:32

Dużo ludzi mi na stronce piszę że pisze że dla ich kraju nie am ofert ;x NP Rumunia itp. Cashfile macie tylko oferty dla 10 największych kraji?????!!!!