Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! (/Temat-CPMLeader-com-wyplaty-od-0-1-na-PayPal-56047)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Jaro070 - 26-01-2014 12:46

Płacą jeszcze?


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - poczmail - 26-01-2014 14:13

Wszedłem dzisiaj na ich stronkę i zaskoczenie, stawka CPM dla Polski $0.50, wyprzedzamy nawet Amerykę i Wlk. Brytanię. Jerk

Co do wypłat, widnieje u nich informacja odnośnie wypłat z grudnia 2013 wraz z dowodami, więc chyba dalej wypłaca, choć osobistego potwierdzenia nie mam. Smile


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - zila - 14-05-2014 11:15

Jaro070 czy możesz napisać czy dołączyłeś do CPMLeader?
Czy już coś wypłaciłeś?


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Jaro070 - 14-05-2014 13:48

Nie zarabiam na tej stronie.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - jasiek07 - 31-07-2014 09:53

Sprawdziłem ich. Na początku byłem pozytywnie zaskoczony, ale do pewnego czasu..
Najpierw nagle zablokowali mi konto po 2 miesiącach. W odpowiedzi powiedzieli mi, że klikam sobie sam w bannery bo mam zbyt dużą ilość kliknięć z 1 ip :O
Odpisałem, że to jest jakaś kpina, bo nic takiego nie robię, zresztą nie ma w tym żadnej logiki bo i tak naliczane jest 1 unikalne kliknięcie. Poza tym chyba mam zbyt duży ruch na stronie, żebym miał sam klikać w nie. Odblokowali.
3-4 tygodnie później znów zablokowali konto. Jaki powód tym razem? Jeszcze bardziej mnie rozśmieszyli. Odpisali mi, że ukryłem reklamy na stronie i nabijałem sztucznie wyświetlenia. Napisali że po wejściu na stronie nie było reklam, więc musiałem je ukryć w jakiejś ramce 1x1 i nabijałem tak kasę. Nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać, bo bannery były normalnie widoczne na stronie, spytałem czy maja na to jakiś dowód (kopia strony, jej źródła etc.), nie odpisali. Żenada, nie polecam. Najwyraźniej szukają jeleni, którzy nabiją im wyświetlenia a potem ruchają swoich klientów na kasę, lub drugi powód: powoli padają i dyskretnie pozbywają się klientów nie spłacając ich pod byle pretekstem (kłamliwym zresztą) żeby nie wyjść na niewypłacalnych.

Także Cpmleader.com odpada.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - zila - 31-07-2014 10:42

Dzięki za wiadomość jasiek07


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - jasiek07 - 04-08-2014 16:46

Nie ma sprawy, jeśli ktoś by był niepewny to mogę zawsze podesłać rozmowy z nimi Smile


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - nurgiel - 18-03-2015 00:15

Z 2 lata temu wypróbowałem to i zrezygnowałem od razu bo ich reklamy zawierały wirusy.
Po wypowiedziach widzę, że cpmleader nadal jest scamem?


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - FreeZzz - 19-03-2015 16:39

Dzisiaj dodałem reklamy na stronę, niby nie są jakieś dziwne, rabaty itp Wink zobaczymy do pierwszej wypłaty Smile


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - nurgiel - 30-03-2015 19:39

(19-03-2015 16:39)FreeZzz napisał(a):  Dzisiaj dodałem reklamy na stronę, niby nie są jakieś dziwne, rabaty itp Wink zobaczymy do pierwszej wypłaty Smile

Chętnie poczekam na twoją relacje.
Właśnie szukam jakiegoś CPM dla strony z mieszanym ruchem, tylko jak parę lat temu było źle to nie chcę ryzykować.
Jak ktoś się raz zrazi to często strona traci zaufanie.