Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! (/Temat-CPMLeader-com-wyplaty-od-0-1-na-PayPal-56047)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Johnymnemo - 30-07-2012 11:34

Skoro wyczyściłeś dane przeglądarki i reklam nie było to nie rozumiem po co obwiniasz ten system o_O
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego, reklamy z tego systemu nie mają wirusów, są dobrze moderowane, nie mam z nimi żadnych problemów.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Dox - 31-07-2012 10:13

w sumie masz rację


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Johnymnemo - 01-08-2012 10:08

Wczoraj były wypłaty, sprawdźcie konta paypal, jeżeli zlecaliście wypłaty.
Moja skromna, testowa wypłata zlecona od razu, po przekroczeniu minimum:
[Obrazek: cpmleader.jpg]


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - venzer - 06-08-2012 10:55

Sptworzyłem wideoporadnik na temat serwisu może komuś się przyda http://www.youtube.com/watch?v=Kh3Ppv1IbJg&feature=plcp


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - adam_per - 23-08-2012 19:42

też spróbuje


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Admin - 26-08-2012 07:41

generalnie stawki są bardzo słabiutkie w porównaniu do tego co oferował CPMPROFIT, wciąż brak godnego następcy.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - tomazzi - 26-08-2012 08:07

(26-08-2012 07:41)Admin napisał(a):  generalnie stawki są bardzo słabiutkie w porównaniu do tego co oferował CPMPROFIT, wciąż brak godnego następcy.

niestety zarówno ten program jak i traficrevenue mają strasznie marne stawki, ecpm też jest nie rewelacyjny
pozostaje mieć tylko nadzieję, że doczekamy się następcy cpmprofit na ich poziomie stawek lub nawet lepszego Smile


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - adam_per - 26-08-2012 15:43

kurczę, a jak tu się dodaje nowe strony? wysłałem prze formularz adres strony, moje id, ale brak odpowiedzi o akceptacji strony ... hm ...


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Johnymnemo - 27-08-2012 21:06

(26-08-2012 08:07)tomazzi napisał(a):  niestety zarówno ten program jak i traficrevenue mają strasznie marne stawki, ecpm też jest nie rewelacyjny
pozostaje mieć tylko nadzieję, że doczekamy się następcy cpmprofit na ich poziomie stawek lub nawet lepszego Smile

Ale CPMLeader wyróżnia to, że nie ma przekierowań i wirusów (czego nie można powiedzieć o TR i eCPM). Tak naprawdę to jest to jak narazie najlepszy cpm na rynku.

@up: Musisz czekać, nie ma innego sposobu dodania kolejnej strony na jednym koncie.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - adam_per - 27-08-2012 21:19

dziwne też, że nie ma informacji o stronach, na których są reklamy, które są już zaakceptowane, mimo to jest napisane, że reklamy można dodawać tylko na strony z rejestracji ...