Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! (/Temat-CPMLeader-com-wyplaty-od-0-1-na-PayPal-56047)

Strony: 1 2 3 4 5 6


CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Johnymnemo - 15-07-2012 16:08

[Obrazek: logo.png]

Witajcie. Znalazłem bardzo ciekawy system cpm płacący 0,11$ za polski traffic za 1000 wyświetleń reklamy

[Obrazek: CPM-Leader.jpg]

Można wstawić maksymalnie trzy różne kody z tego systemu na stronę. Reklamy nie przedstawiają stron dla dorosłych i z werezem. Wszystkie zlecenia wypłat są wykonywane do 45 dni (zazwyczaj 14 dni). Wypłaty realizują dwa razy w miesiącu. Odpowiadają na wszystkie emaile.
Wypłaty od 0.1$! Bez akceptacji stron, kod możesz wrzucić na stronę od razu po rejestracji!

Total users: 1342
Total paid: 9428.215$

Dowody wypłat:
[Obrazek: cpmleader.jpg]
[Obrazek: 30062012.png]

Ref: http://www.cpmleader.com/index.php?ref=1451
Czysty link: http://www.cpmleader.com/

Zapraszam do rejestracji, w razie problemów spróbuję pomóc Wink


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 1$ na PayPal! - Admin - 15-07-2012 16:36

stawki wydają się przeciętne, testowałeś na swoich stronach? reklamy nie rażą po oczach ?


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 1$ na PayPal! - Jaro070 - 15-07-2012 16:42

Są reklamy dźwiękowe albo wyskakujące okienka?


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 1$ na PayPal! - Dox - 15-07-2012 17:21

poszła rejestracja z refa, wkleiłem kod (można zobaczyć na dole strony z sygny) zobaczymy..


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 1$ na PayPal! - Johnymnemo - 15-07-2012 19:43

@Admin: reklamy to najcześciej coś typu "Download", czasem jakieś głupie pytania, np. w którym klubie gra Messi... Czyli standardowe jak w CPMach, żadnych agresywnych.
Jaro070: żadnych okienek popup ani popunder nie zauważyłem, dźwięku w reklamach też nie.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Nikodemsky - 16-07-2012 17:44

Przy względnym ruchu dla polskich stron jest to jakaś tam alternatywa przykładowo dla eCPM, jednak w porównaniu z innymi sieciami zagranicznymi jest dość słabo, no ale rzadko kto oferuje się płacić Polsce Smile

Dużym minusem jest tutaj net45, większość ma 30 dni u nich widać weryfikacja przebiega trochę dłużej.


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - michal4152 - 21-07-2012 18:45

No fajnie wszystko ale czy zliczają wszystkie wejścia??


Edit: Tam są reklamy teraz AdSense już zrezygnowałem bo jeszcze wyłapie BAN Sad


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Johnymnemo - 21-07-2012 22:12

Chyba zliczają wszystkie, ale nie wiem, bo nie ma statystyk.
Zleciłem pierwszą wypłatę, zobaczymy jak to wygląda Wink


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - venzer - 27-07-2012 20:39

ciekawy system reklamy nieinwazyjne warto przetestować


RE: CPMLeader.com - wypłaty od 0.1$ na PayPal! - Dox - 29-07-2012 23:52

testowałem i powiem Wam że nie polecam, dziś zauważyłem że po wejściu na moje forum na wszystkich witrychach (m.in.youtube itd.) pojawiło się pełno reklam w różnych miejscach stron, trzeba po tym było czyścić dane przeglądarki. przed chwilą wywaliłem te reklamy i już nie ma tego problemu