Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAWIESZONE]Sprzedam Bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZAWIESZONE]Sprzedam Bloga (/Temat-ZAWIESZONE-Sprzedam-Bloga-56041)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam Bloga - Kabajana - 31-07-2012 21:27

Może być mBank?


RE: Sprzedam Bloga - Tochkan - 31-07-2012 22:56

Witam , mam pytanie czy istnieje możliwość przeniesienia wpisów na mojego innego bloga? + Mam pytanie , czy na zdjęciach widnieje jakiś znak wodny?


RE: Sprzedam Bloga - Admin - 01-08-2012 07:44

a ja mam pytanie czy ty nie sprzedajesz ciągle jednego i tego samego bloga czy różne inne ?
jeśli to jeden i ten sam to nie ma sensu kupować gdyż jest to cały content jest skopiowany przez co google bot wyleje się na tą stronę.


RE: Sprzedam Bloga - Shadecaster2 - 01-08-2012 10:05

@admin
nie sprzedaje bloga tylko wpisy jeśli tak jest to nie wiedziałem :<
@Tochkan
nie ma znaków wodnych, jest możliwość przeniesienia wpisów.


RE: Sprzedam Bloga - Tochkan - 01-08-2012 17:43

Admin.

Możesz dokładniej wytłumaczyć o co Ci chodziło? Czy chodziło Ci że on sprzedaje bloga (na tym samym url itd.) , czy po prostu Ci chodziło o te same wpisy,tagi itd.?

Proszę o odpowiedź.


RE: Sprzedam Bloga - Kabajana - 01-08-2012 17:44

Chodziło adminowi o to, że on sprzedaje tą samą treść kilkunastu osobom, a na coś takiego google itp źle patrzy Smile


RE: Sprzedam Bloga - Tochkan - 01-08-2012 17:45

Aha,czyli jeżeli np. przegrałbym całego bloga na mój serwer , to google może zablokować moją witrynę ?


RE: Sprzedam Bloga - Kabajana - 01-08-2012 18:25

Nie zablokować, ale pozycjonowanie takiej strony nie będzie miało sensu, gdyż bot pozycjonujący google jak zobaczy całą skopiowaną treść to twój blog wyląduje na końcu wyszukiwarki na stronach 100+


RE: Sprzedam Bloga - HHP - 02-08-2012 12:41

Dokładnie. Ban lub filtr na takiego bloga z duplicate content, to tylko kwestia kilku tygodni. Więc nawet nie opłaca się tego pozycjonować, ponieważ i tak wyleci z wyszukiwarki. Osobiście nie polecam, chyba, że ktoś ma dużo czasu i pomysł jak wypromować takiego bloga, tak by ruch nie pochodził z wyszukiwarek, a ze stron zewnętrznych.


RE: Sprzedam Bloga - Shadecaster2 - 02-08-2012 16:12

to nie wiedziałem ;/! Sprzedasz Zawieszona