Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek (/Temat-PPA-Szybki-poradnik-na-szybki-zarobek-56023)

Strony: 1 2


[PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Rzetliksz - 14-07-2012 21:48

Mam do zaoferowania całkiem nową metodę zarabiania w sieciach reklamowych typu AdWorkMedia oraz na stronach jak CashBuzz czy ShareCash.

Autor poradnika chce zobaczyć jaki będzie popyt na to, jak sam powiedział, arcydzieło. Do wtorku zbieramy rezerwację. Cena zależy od ilości chętnych, im was będzie więcej, tym lepiej.


Słowo od twórcy:
Cytat:Metodę sytuujesz według własnego mniemania, możesz ją skierować na Polaków, jak i inne narodowości Niemcy, Anglia czy nawet USA.
Im większy popyt na to tym lepiej, jak w każdej niszy, tylko, że ta będzie miała ciężko aby się wypalić. Czas jaki poświęcisz na jej dopieszczanie zależy od ciebie, 15 minut może przynieść ci dochód jak na załączonym obrazku, przez 2-3 dni. Im więcej włożysz w to pracy tym większe będą twoje dochody. Nie musisz jednak siedzieć nad tym cały dzień, obiecuję, że godzinka sumiennej pracy dostarczy ci kokosy! Smile
Poradnik ma format dokumentu A4, cztery akapity napisane czcionką 11.

http://scr.hu/screenshooter/1280349/ofqably

Rezerwacje, jak i pytania wszelakiego rodzaju na e-mail:
[email protected]
(ewentualne płatności mBank lub PayPal)

Ja, Rzetliksz tutaj podpisany, informuję, iż jestem tylko pośrednikiem w tej transakcji. Autor jest moim dobrym kumplem uważa, że nie ma sensu się rejestrować i oferować od razu poradnika na sprzedaż


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Dennisek78 - 14-07-2012 22:54

Rozumiem że zbierasz chętnych aczkolwiek nawet mając 5k postów poradnik nie sprzeda się "dobrze" skoro nie ma recenzji, a więc jeśli chcesz aby poradnik miał popularność powiedz koledze żeby przesłał jakiemuś tutorowi (z ekipy zarabiam.com) poradnik i żeby On go zrecenzował, bo przecież nie będziemy pisali że jesteśmy chętni, nawet nie znając opinii o tym poradniku Big Grin


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Szakallt - 14-07-2012 22:59

hehe dobre a ceny pewnie nawet nie podał na forum tylko poda w email żeby go nie wyśmialiSmile Coś mi mówi, że poradnik ma na celu zarobienie pieniędzy ale tylko dla autoraSmile


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Fractal - 14-07-2012 23:01

Zależy jaka cena...


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Rzetliksz - 14-07-2012 23:05

(14-07-2012 22:59)Szakallt napisał(a):  hehe dobre a ceny pewnie nawet nie podał na forum tylko poda w email żeby go nie wyśmialiSmile Coś mi mówi, że poradnik ma na celu zarobienie pieniędzy ale tylko dla autoraSmile

Cytat:Autor poradnika chce zobaczyć jaki będzie popyt na to, jak sam powiedział, arcydzieło. Do wtorku zbieramy rezerwację. Cena zależy od ilości chętnych, im was będzie więcej, tym lepiej.
Jeden z userów pytał na PW jaka jest cena, zapytałem i 15$ jest ceną startową, czy zejdzie, i o ile, to zależy od zainteresowania.

Jutro jeszcze z nim pogadam ws. wysłania komuś do recenzji.

A teraz dobranoc.


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Kabajana - 15-07-2012 06:30

Tutaj nie ma co gadać Smile Albo dajesz, i sprzedajesz. Albo nie dajesz, i nie sprzedajesz Smile Recenzja to podstawaSmile
Tutaj nie ma osłów kupujących kota w worku, a jak są, to zaraz robią tematy o oszustach Smile


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Rzetliksz - 15-07-2012 13:15

[Obrazek: acqs.jpg]

Dzisiaj wieczorem podam kontakt do autora, chyba, że sam to zrobi i się tutaj zarejestruje. Tymczasem wybywam.


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - LessiPL - 15-07-2012 13:26

szczerze ? ta ocena jest gówno warta...


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Dennisek78 - 15-07-2012 13:37

Chcę recenzję NASZYCH tutorów a nie ekipy uploaduj.com !


RE: [PPA] Szybki poradnik na szybki zarobek - Damkofr - 15-07-2012 15:20

dokładnie albo dasz do recenzji albo nie sprzedasz.