Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie reklamy wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jakie reklamy wybrać (/Temat-Jakie-reklamy-wybrac-55971)



Jakie reklamy wybrać - kamillowad - 13-07-2012 16:37

Mam pytanie o sieci reklamowe typu adsense.

Posiadam stronę i chce dodać tam reklamy, nasuwa się adsense ale nie chce aby mi zablokowali konto z powodu np dodania strony do autosurfów itp.- o ile to robią ---> jak ktoś wie to prosze o opinię.

Znacie jeszcze jakieś sieci ktore placą np za wyswietlanie reklam, lub za kliknięcie jak w adsense z przystępnymi stawkami które warto dodać na stronę? np z zagranicy. Dzięki za info


RE: Jakie reklamy wybrać - Nikodemsky - 16-07-2012 18:21

Z tego co wiem to chyba żadna sieć cpc nie toleruje autosurfów/botów itd. Więc ruch lepiej budować "naturalnie"(dla mnie sztuczny ruch z autosurfów zawsze mija się z celem),

Nie podałeś tematyki strony, więc ciężko doradzić coś konkretnego, wielu sobie adsense chwali, ja zrezygnowałem ze względu na dziwne przypadki z konwersją(za dużo by o tym mówić),

co do sieci reklamowych zagranicznych - jest ich naprawdę masa, z tym że jedna wymaga jakiegoś ruchu, inna znowu przykładowo ma inny system płatności(niektóre nawet płacą po 3 miesiącach).

Tutaj przykładowa lista:
http://www.affiliateseeking.com/list/23000001/1.html

lub

http://www.affpaying.com/

jeśli masz dobre materiały, możesz połączyć np. z adfly(lub adfocus, który jest postrzegany nieco lepiej w społeczności internautów z zagranicy),

musisz sam dostosować reklamy do swojej strony, często również dochodzi do sytuacji w której trzeba eksperymentować - jednak warto, dzięki temu można dobrać wszystko tak jak być powinno.

Jeśli chodzi o sieć która dobrze płaci za wyświetlenia(cpm) dla stron zagranicznych, to powtórzę już pewnie setny raz - ale najlepsze jest jak dla mnie EpicGameAds(do 6$ cpm).


RE: Jakie reklamy wybrać - N55 - 23-07-2012 20:28

Mam trochę podobne pytanie, więc nowego tematu nie będę zakładać. Chodzi o blogspota. Jaki zestaw reklam CPM (ew. CPC) osobiście byście polecili, tak aby dało się zarobić oraz aby nie było na blogu za dużo reklam.


RE: Jakie reklamy wybrać - Donaj - 23-07-2012 23:27

Witam,

Dołączam się do pytań obu panów. Proszę tylko, żeby wypowiadali się ludzie "doświadczeni", którzy już to testowali, mieli z tym styczność. Bo wklejanie list z zagranicznymi reklamami nie za wiele pomaga.

Ja bym się chciał dowiedzieć:

- Zagraniczna firma, która wyświetla polskie reklamy,
- Przyzwoite stawki(w polsce płacą około 6 gr),
- Wypłaty, jak to wygląda?
- Jak wygląda dodawanie reklam.

Jeśli ktoś chce zarobić "grosza" a ma o tym dobre pojęcie, proszę o kontakt pod numerem GG: 3077891


RE: Jakie reklamy wybrać - Nikodemsky - 24-07-2012 01:40

Myślę że podawanie list też ma sens, skoro programy są znane i aktywne - to, że ktoś daje ogólne informacje, nie znaczy, że nie ma o tym żadnego pojęcia.

Zagraniczna sieć może nie ale z polskiej jest cashfly(o którym można poczytać tutaj na forum również) stawki cpc sięgają 15gr, można je również negocjować z opiekunem serwisu, z tego co wiem polscy reklamodawcy pozostają w strefie lokalnej jeśli chodzi o model rozliczeń cpc - nie widziałem w sumie zagranicznych sieci wyświetlających polskich reklam,

inną opcją dla blogów jest vision ads - płacą za przepisanie captchy(też w granicach 10-20gr, jeśli dobrze pamiętam), można zastąpić standardową captchą przy np. rejestracji czy komentarzach w kilku cmsach - między innymi wordpress.

Dodawanie reklam wygląda wszędzie identycznie, dostaje się kod, który trzeba wkleić na stronę, cashfly jest wyjątkiem, ponieważ tam trzeba stworzyć rotator z przypisanymi programami.

Wypłaty najczęściej spotykane to konto bankowe lub paypal - cashfly to konto bankowe, visual ads również.

Mam nadzieję że dostarczyłem wartościowych informacji.

Cytat:Jeśli ktoś chce zarobić "grosza" a ma o tym dobre pojęcie, proszę o kontakt pod numerem GG: 3077891

Do tego powinien być oddzielny temat w innym dziale.


RE: Jakie reklamy wybrać - Admin - 24-07-2012 10:54

(13-07-2012 16:37)kamillowad napisał(a):  Mam pytanie o sieci reklamowe typu adsense.

Posiadam stronę i chce dodać tam reklamy, nasuwa się adsense ale nie chce aby mi zablokowali konto z powodu np dodania strony do autosurfów itp.- o ile to robią ---> jak ktoś wie to prosze o opinię.

Znacie jeszcze jakieś sieci ktore placą np za wyswietlanie reklam, lub za kliknięcie jak w adsense z przystępnymi stawkami które warto dodać na stronę? np z zagranicy. Dzięki za info

Jeśli większa część twojego ruchu to autosurf to możesz złapać bana, jeśli sama strona generuje dobrych ruch a wspierasz się dodatkowo surfami to nie powinno być problemu.


(23-07-2012 23:27)Donaj napisał(a):  Witam,

Dołączam się do pytań obu panów. Proszę tylko, żeby wypowiadali się ludzie "doświadczeni", którzy już to testowali, mieli z tym styczność. Bo wklejanie list z zagranicznymi reklamami nie za wiele pomaga.

Ja bym się chciał dowiedzieć:

- Zagraniczna firma, która wyświetla polskie reklamy,
- Przyzwoite stawki(w polsce płacą około 6 gr),
- Wypłaty, jak to wygląda?
- Jak wygląda dodawanie reklam.

Jeśli ktoś chce zarobić "grosza" a ma o tym dobre pojęcie, proszę o kontakt pod numerem GG: 3077891

Mylisz się co do stawek, 6 gr to nie jest przyzwoitą stawką. Afilo, netsales w pulach maja kampanie po 20-30 gr za cpc, ewentualnie masz adfreestyle.pl gdzie masz gwarantowane minimum 12 gr, w adsense zależnie od tematyki od paru groszy do kilku euro za klik.
Dodawanie reklam wszędzie wygląda tak samo - rejestrujesz się, generujesz kod na swoją strone, wklejasz go i gotowe.
Zagraniczne firmy (prócz adsense) wcale nie mają lepszych stawek niż polskie, z uwagi że ruch i tak będzie generowany z polski.


RE: Jakie reklamy wybrać - Donaj - 24-07-2012 11:54

(24-07-2012 10:54)Admin napisał(a):  
(13-07-2012 16:37)kamillowad napisał(a):  Mam pytanie o sieci reklamowe typu adsense.

Posiadam stronę i chce dodać tam reklamy, nasuwa się adsense ale nie chce aby mi zablokowali konto z powodu np dodania strony do autosurfów itp.- o ile to robią ---> jak ktoś wie to prosze o opinię.

Znacie jeszcze jakieś sieci ktore placą np za wyswietlanie reklam, lub za kliknięcie jak w adsense z przystępnymi stawkami które warto dodać na stronę? np z zagranicy. Dzięki za info

Jeśli większa część twojego ruchu to autosurf to możesz złapać bana, jeśli sama strona generuje dobrych ruch a wspierasz się dodatkowo surfami to nie powinno być problemu.


(23-07-2012 23:27)Donaj napisał(a):  Witam,

Dołączam się do pytań obu panów. Proszę tylko, żeby wypowiadali się ludzie "doświadczeni", którzy już to testowali, mieli z tym styczność. Bo wklejanie list z zagranicznymi reklamami nie za wiele pomaga.

Ja bym się chciał dowiedzieć:

- Zagraniczna firma, która wyświetla polskie reklamy,
- Przyzwoite stawki(w polsce płacą około 6 gr),
- Wypłaty, jak to wygląda?
- Jak wygląda dodawanie reklam.

Jeśli ktoś chce zarobić "grosza" a ma o tym dobre pojęcie, proszę o kontakt pod numerem GG: 3077891

Mylisz się co do stawek, 6 gr to nie jest przyzwoitą stawką. Afilo, netsales w pulach maja kampanie po 20-30 gr za cpc, ewentualnie masz adfreestyle.pl gdzie masz gwarantowane minimum 12 gr, w adsense zależnie od tematyki od paru groszy do kilku euro za klik.
Dodawanie reklam wszędzie wygląda tak samo - rejestrujesz się, generujesz kod na swoją strone, wklejasz go i gotowe.
Zagraniczne firmy (prócz adsense) wcale nie mają lepszych stawek niż polskie, z uwagi że ruch i tak będzie generowany z polski.


Hmm, jestem w adfreestyle i wygląda to tak: Aktualny stan Twojego konta: 3,4300 zł, kliknięcia: 82... To się nawet nie kalkuję z najniższa stawką(6gr), dlatego napisałem im już emaila.