Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek katastralny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Podatek katastralny (/Temat-Podatek-katastralny-55954)

Strony: 1 2


Podatek katastralny - tomazzi - 13-07-2012 10:58

źródło :

http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Podatek-katastralny-wprowadzaja-tylnymi-drzwiami,wid,14756281,wiadomosc.html?ticaid=1ecc3

co o tym wszystkim sądzicie ?
rząd chce doprowadzić już naród naprawdę do skrajnej nędzy ?
łatanie dziury budżetowej i szukanie środków na spłaty biliardowych kredytów w kieszeniach zwykłego kowalskiego ?


RE: Podatek katastralny - LessiPL - 13-07-2012 14:27

Jak się to czyta to mam wątpliwości czy długo jeszcze pożyje w tym kraju...
Eksterminacja narodu...
Plus (tak sądzę) w tym szambie taki że bogaty będzie musiał zapłacić więcej niż biedny.


RE: Podatek katastralny - klook - 23-07-2012 09:31

Donald próbuje za wszelką cenę załatać ogromną dziurę budżetową oczywiście naszym kosztem.


RE: Podatek katastralny - Tron - 24-07-2012 19:03

nowy podatek mój boże tyle trzeba placić za prąd/wodę/śmieci/
mieszkanie/podatki na firmę jak ktoś ma/ niedługo pewnie za powietrze
wprowadzą Wink


RE: Podatek katastralny - tomazzi - 24-07-2012 19:10

(24-07-2012 19:03)Tron napisał(a):  nowy podatek mój boże tyle trzeba placić za prąd/wodę/śmieci/
mieszkanie/podatki na firmę jak ktoś ma/ niedługo pewnie za powietrze
wprowadzą Wink

hmmmm ty na pewno żyjesz w takim kraju jak polska ???
bo chyba mi się wydaje, że nie żyjesz w kraju zwanym polską ...
w górach, sanatoriach i nad morzem płacisz za powietrze - do każdego hotelu, noclegu wszędzie masz doliczoną opłatę klimatyczną


jest dziura budżetowa, miliardowe długi które trzeba spłacać a gdzie szukają pieniędzy ?
przecież u narodu a nie u siebie a przecież jesteśmy tak bogatym narodem, że co tam dla nas nowy tak wysoki podatek ...


RE: Podatek katastralny - Ombrinho - 27-07-2012 14:24

To jest logiczne przecież, że państwo będzie sięgać coraz częściej po coraz więcej pieniędzy, dlaczego, powód jest prosty, wielokrotnie tutaj wspominany, czyli łatanie dziury budżetowej i zahamowanie rosnącego długu publicznego. Co do rosnących zobowiązań naszego kraju, jak i innych zadłużonych krajów na świecie, warto jest podkreślić, że tych długów z teoretycznego punktu widzenia nigdy nie spłacimy, ponieważ jest to nie możliwe i możliwe nie będzie, ze względu na ich wysokość do spłaty i duże odsetki. Oczywiście to jest teoria, w praktyce może być różnie, dlaczego, już spieszę wyjaśnić. Większa część długów państw leży w rękach sektora bankowego, który zarabia, kokosy na tych że właśnie długach i odsetkach i to właśnie taki schemat funkcjonowania państwa w których dużą role odgrywają wydatki niż dochody państwa są na rękę bankom. Mówiąc o bankach, mówię także o bogatych ludziach do których one należą. Ale także o ich dyrektorach, kierownikach etc. To oni korumpują polityków w zamian za reprezentowanie ich interesów a nie państwa czy zwykłych obywateli. Pewnie myślicie, że opowiadam bajki, że jestem z kręgu tych czubów którzy wierzą w globalny rząd, czy może w tą całą masonerie. Otóż w to co napisałem zdanie wcześniej nie wierze, ale wierze w fakty te które jeszcze nie zostały zniekształcone przez media. Podam przykład, jak każdy z was wie ostatni kryzys wybuchł w USA, wywołały go banki inwestycyjne, nie będę tłumaczył w jaki sposób bo trochę by mi to zajęło, ale posłużę się przykładem "typka" który zwie się Henry Paulson, otóż ten pan jest przykładem jednym z wielu ludzi, którzy się obłowili na kryzysie, otóż ten pan po wybuchu kryzysu został ministrem skarbu w rządzie pana busha, wdrożył on plan wykupienia długów instytucji które straciły pieniądze, przez "bankę spekulacyjną" Niby nic odkrywczego, każdy by na to wpadł, no tak, gość na nobla nie zasłużył na pewno, ale mniejsza z tym, interesująca jest przeszłość tego pana, ponieważ wcześniej przez kilka lat sprawował ciepłą posadkę dyrektora generalnego w jednym z banków inwestycyjnych która nazywała się Goldman Sachs. I ten owy pan za swoją kilkuletnią kadencję na stanowisku dyrektora zgarnął 485 mln dolców, które dzięki pewnej ustawie nie musiał opodatkowywać. Podsumowując dymają dziś nas z każdej strony, obarczając nas skutkami kryzysu którego nie wywołaliśmy, jednak muszą sobie oni zdawać sprawę z tego, że takimi podatkami i innymi obciążeniami, grają nam oni na naszej cierpliwości, która się powoli skończy i w końcu dojdzie do sytuacji, że kraj wyjdzie na ulice pójdzie na Warszawę i będzie nieciekawie


Odp: Podatek katastralny - Scoobyx - 30-07-2012 21:52

Oni zarabiają dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie, a nam k***a każą oszczędzać. Trzeba brać się z tego kraju. Szkoda słów...

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Podatek katastralny - Catwoman - 31-07-2012 10:09

każą oszczędzać a sami tego nie robią.
przecież przykład powinien iść z góry.
niech pochodzą pieszo, a nie obwożą się samochodami.
zamiast kupować drogę rzeczy typu złoty zegarek, drogi garnitur
niech oszczędzają.
zamiast wydawać setki złotych w barach i restauracjach niech jedzą np.
w barze mlecznym.
zamiast ciągle przekręcać "kota ogonem" niech powiedzą ja to zrobiłem, ja ukradłem.
a nie ciagle nie to nie ja to on, albo to tam ten ktos ja nie winny itd...
my ogladamy ten teatr i tylko się wkurzamy.
jak bieda ma przyjść to niech za ja..a wszystkich złapie a nie tylko nas ;(


RE: Podatek katastralny - zarabiamwnecie - 31-07-2012 10:22

Kurwa tylko kasa, kasa i kasa.. a dla Polski to chuja robią.. tyle z mojej strony..


RE: Podatek katastralny - tomazzi - 31-07-2012 10:22

(31-07-2012 10:09)Catwoman napisał(a):  każą oszczędzać a sami tego nie robią.
przecież przykład powinien iść z góry.
niech pochodzą pieszo, a nie obwożą się samochodami.
zamiast kupować drogę rzeczy typu złoty zegarek, drogi garnitur
niech oszczędzają.
zamiast wydawać setki złotych w barach i restauracjach niech jedzą np.
w barze mlecznym.
zamiast ciągle przekręcać "kota ogonem" niech powiedzą ja to zrobiłem, ja ukradłem.
a nie ciagle nie to nie ja to on, albo to tam ten ktos ja nie winny itd...
my ogladamy ten teatr i tylko się wkurzamy.
jak bieda ma przyjść to niech za ja..a wszystkich złapie a nie tylko nas ;(

historia kołem się toczy ...
mieliśmy już rządy sasa a za niego było jedz i popuszczaj pasa
szlachta i król z dworem się bawiła a naród żył w nędzy i kraj doprowadzili do czego doprowadzili
dzisiaj mamy to samo - rząd bawi się za nasze publiczne z podatków pieniądze a naród niech zdycha z głodu..
na tą chwilę w polsce żyje 4 mln ludzi na skraju skrajnego ubóstwa i zdycha dosłownie z głodu - ale o tym się nie mówi bo po co
mamy igrzyska, stadiony do utrzymania, pobawił się motłoch na euro i więcej nie trzeba