Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Słodycze ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Słodycze ?! (/Temat-Rozwiazane-Slodycze-5592)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Słodycze ?! - VonValiar - 21-04-2010 13:13

Gdy lockerz ukazało nam kawałek shopu to zobaczyłem to :
[Obrazek: 917555aa.bmp]

Co o tym myślicie ?
Czy można było wcześniej zamawiać słodycze ?
I mam prośbę. Chcę napisać do nich maila w tej sprawie ale potrzebuje PRZETŁUMACZONEGO a nie wpisanego w Translator tekstu.

Cześć Lockerz !
Gdy ujawniliście kawałek swojego sklepu, zobaczyłem że wystawiliście słodycz, krem. Czy będzie można kupywać słodycze ?


RE: Słodycze ?! - BartuS - 21-04-2010 13:16

To nie słodycze, a krem pod prysznic. Mylące, nie ?

Jakiś koleś z innego forum to zjadł i w szpitalu wylądował Big Grin


RE: Słodycze ?! - Devilry225 - 21-04-2010 13:17

Tak jest to krem czekoladowy, i na pewno nie jest to jakiś pierwszy lepszy krem z spożywczego w US.A co do tego to nigdy wcześniej w lockerz tego nie widziałem.Lecz teraz widać, że w szopie prócz sławnej elektroniki itp. zawita do nas słodycz ^^.
Editup@ oO Nie widzę aby to było coś pod prysznic o_O.


RE: Słodycze ?! - Tech - 21-04-2010 13:32

Nie wiem po co chcesz do nich pisać. Skoro na obrazku jest to znaczy, że w sklepie też będzie Wink

PS. Te słodycze czy cokolwiek to jest były dostępne na restocku w listopadzie (albo gdzieś wcześniej, nie pamiętam już) Tongue


RE: Słodycze ?! - Paviano - 21-04-2010 13:56

To nie jest pod prysznic... Na obrazku widać lizaka i loda.


RE: Słodycze ?! - Kilol - 21-04-2010 13:58

To jest bodajże krem do tortu/ciasta.Tongue


RE: Słodycze ?! - Tech - 21-04-2010 14:00

Nie, nie, to faktycznie jest jakiś krem do ciała ;o! Nigdy bym nie zgadł, ale poszukałem i tutaj pisze co i jak http://www.dylanscandybar.com/beauty_candy-butter-cream/chocolate-cupcake-candy-butter-cream

Niezły ten koleś co próbował to zjeść xD


RE: Słodycze ?! - Sony_st - 21-04-2010 14:06

Dokładnie tak jak powiedział kilol.
Pisze nawet na początku "Cream (...)"
a niżej
"Chocolate xxxCake"
tam gdzie xxx nie wiem co jest Smile

Napewno będzie jeszcze dużo nowych rzeczy Smile


RE: Słodycze ?! - Tech - 21-04-2010 14:35

Ehh, powtórzę jeszcze raz. TO JEST BALSAM/KREM DO CIAŁA. TEGO SIĘ W ŻADNYM WYPADKU NIE JE.

Jak ktoś nie wierzy to tu sobie może poczytać : http://www.dylanscandybar.com/beauty_candy-butter-cream/chocolate-cupcake-candy-butter-cream

Jest w kategorii "beauty" i w opisie jest nazwa "body butter". Z reszty opisu i komentarzy można się łatwo przekonać, że to jest przeznaczone do ciała.


RE: Słodycze ?! - WalkmaN - 22-04-2010 12:01

Nie mogę wyrobić co bartuś napisał xDD hehe
Wcześniej też myślałem że to jakiś krem, słodycz. Ale jak bym dostał to najpierw bym to obejrzał, a nie od razu otworzył i szamał Big Grin