Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam serwisu z opcją remote upload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukam serwisu z opcją remote upload (/Temat-Szukam-serwisu-z-opcja-remote-upload-55889)



Szukam serwisu z opcją remote upload - paolo10 - 12-07-2012 10:09

Czy jest obecnie jakiś serwis płacący za upload z opcją remote upload w miarę akceptowany na forach warezowych tak jak kiedyś np. filesonic? Czy dostęp do opcji jest darmowy czy trzeba kupić premium nie ma dla mnie większego znaczenia. Dam reputa za dobre info at


RE: Szukam serwisu z opcją remote upload - paolo10 - 14-07-2012 08:45

Odpowie ktoś?


RE: Szukam serwisu z opcją remote upload - xmisiek - 14-07-2012 15:53

Wydaje mi się, że nie ma takich serwisów. Kiedyś FileSonic udostępniał taką opcję za free.


RE: Szukam serwisu z opcją remote upload - szpilmen - 14-07-2012 21:18

http://www.hellupload.com


RE: Szukam serwisu z opcją remote upload - paolo10 - 15-07-2012 15:29

Up, łap reputa. Ale nie wiem czy Hellupload.com to akurat dobry portal. Z tego co czytałem mają ostatnio dobre miesięczne opóźnienia w wypłatach Undecided. Remote upload tu jest w ogóle darmowe czy trzeba premium kupić?


RE: Szukam serwisu z opcją remote upload - kosar11 - 15-12-2012 15:15

Sorrki za odkopanie, ale co to jest ten remote upload?


RE: Szukam serwisu z opcją remote upload - ThePro - 16-12-2012 10:10

Powiem jak jest na egofiles. Jest to upload z innego serwisu na twój czyli podajesz link do pliku i się wrzuca na twój profil ale za każdy plik wrzucony w ten sposób jest odejmowany czas premium w zależności od wielkości pliku (tak jest na egofiles nie wiem jak jest na innych serwisach).