Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]brak konta lockerz?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]brak konta lockerz?? (/Temat-Rozwiazane-brak-konta-lockerz-5588)



[Rozwiązane]brak konta lockerz?? - mihh - 21-04-2010 10:21

Witam
od wczoraj jakoś nie działa mi moje konto lockerz gry próbuję się zalogować to wyskakuje że ze nie ma konta czy coś a jak próbuję przypomnieć hasło i podaje e-mail to wyskakuje ze nie maja takie e-maila czy coś hymn nie wiem co robić czy zrobić nowe konto czy poczekać czy napisać e-mail do nich?Blush dam plusa jak ktoś pomoże


RE: brak konta lockerz?? - Tidus - 21-04-2010 12:00

Pewnie Cie hakneli lub cus , jezeli masz 1000+ ptz napisz do nich jezeli nie rob nowe ponieważ za filmiki jest x2 nadal to bedziesz mial punktow dużo i tak Smile


RE: brak konta lockerz?? - cinexik - 21-04-2010 12:03

dobrze mowi przedmowca,
albo czasami nie wpisujesz z capslockiem?
a ile masz juz to konto? i ile ptz?

aha, a zrobiles jedno konto czy kilka?


RE: brak konta lockerz?? - Jeppers - 21-04-2010 16:35

odzyskaj mailem hasło


RE: brak konta lockerz?? - Tidus - 21-04-2010 16:57

(21-04-2010 16:35)Jeppers napisał(a):  odzyskaj mailem hasło

Cytat:podaje e-mail to wyskakuje ze nie maja takie e-maila czy coś hymn nie wiem co robić czy zrobić nowe konto czy poczekać czy napisać e-mail do nich? dam plusa jak ktoś pomoże



RE: brak konta lockerz?? - mihh - 21-04-2010 21:37

no właśnie tidus a ogółem to zrobiłem 20 fake e-mail nie ze swojego konta ale wysłałem e-mail do nich itp a ptz mam jakieś 1300
jest jeszcze gra początkowa? bo zrobiłem konto i nic nie widzę
z grą


RE: brak konta lockerz?? - Alcor - 21-04-2010 21:53

Gry już nie ma, lockerz ją usuneło.


RE: brak konta lockerz?? - gaspare - 21-04-2010 22:12

Albo usuneli Ci konto, albo wpisujesz coś źle, jeszcze opcja może być taka, że ktoś Cię zhackował.


RE: brak konta lockerz?? - Mlody666 - 22-04-2010 06:27

ta ostatnia opcja jest mało prawdopodobna. Skrobnij do nich mail jeżeli zależy Ci na tym koncie. Jeżeli nei to zakładaj nowe siedź cały dzień oglądając filmika a na podwujnych PTZ spokojnie odrobisz straty a może nawet będziesz do przodu. Tylko Z-lista szkoda :|


[Rozwiązane][Rozwiązane]brak konta lockerz?? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.