Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Just Been Paid - 2% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Just Been Paid - 2% dziennie (/Temat-Just-Been-Paid-2-dziennie-55765)



Just Been Paid - 2% dziennie - Jacek1987 - 09-07-2012 21:50

Pisząc najprościej, inwestujesz kase a następnie dostajesz z niej 2% dzienniego zwrotu
(poniedziałek - piątek) a w weekendy 1,5%. wiem, że brzmi nierealnie ale póki co działa i tak wygląda.

Kilka dni się wachałem, szukałem w necie informacji na ten temat, i nie znajdując żadnej negatywnej opini zdecydowałem się.
wpłaciłem 2000zł(przeliczyło na 600$ co w rezultacie pozwoliło mi na zakup 60 pozycji).
w JSS istnieje system zysków od osób, którym polecamy program. od każdego w pierwszej lini mamy 10% a z drugiej lini(poleceni poleconych) 5%.

czyli tak, żeby wyjaśnić jeszcze dokładniej na przykładzie.

wpłacamy przykładowo 1000$
przez 5 dni w tygodniu dostajemy 20$
w weekendy 15$
przez tydzień zyskujemy 130$
czyli potrzebujemy 7,5 tygodnia aby wyjść na zero i zarabiać środkami w pełni wygenerowanymi przez program.

nie namawiam do wpłacania dużej kasy, z takimi systemami trzeba ostrzożnie. jednego dnia jest, kolejnego mogą się zwinąć i kasa przepadnie.
system jest teraz na etapie dynamicznego rozwoju, także mam nadzieje że właściciele będą chcieli się jeszcze troche nachapać i że JSS poistniej jeszcze z rok albo dwa.

najlepiej poczytajcie w necie sobie o tym, jest bardzo dużo informacji.

ten filmik objaśnia wszystko bardzo dokładnie - http://www.youtube.com/watch?v=TB3CC6mUpeI&feature=related (nie jestem autorem).

link do rejestracji: adv.justbeenpaid.com/?r=8Lt8WlNxZO&s=splash1


wiem, że opisałem to lakonicznie, nie mam wielkich zdolności do pisania dłuższych merytorycznych postów. jest masa informacji w necie i naprawde nie ma negatywnych opini co przy 1,5 mln użytkowników jest czymś niezwykłym.

jeśli ktoś się zdecyduje, chętnie pogadam przez telefon i wszystko wyjaśnie.
jeśli ktoś się pode mną zarejestruje będe pomagał na bierząco(meil/skype/tel.)

Pozdrawiam


RE: Just Been Paid - 2% dziennie - tomazzi - 09-07-2012 21:52

opcja szukaj nie gryzie
dubel zgłoszony
miejscem na tym forum dla tego tematu jest kosz


Just Been Paid - 2% dziennie - Admin - 09-07-2012 22:53

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.