Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SEO PILOT] Zarabiaj za sprzedaży linków ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SEO PILOT] Zarabiaj za sprzedaży linków ! (/Temat-SEO-PILOT-Zarabiaj-za-sprzedazy-linkow-55761)



[SEO PILOT] Zarabiaj za sprzedaży linków ! - startchips - 09-07-2012 21:32

SeoPilot to serwis pozwalający na automatyczne kupowanie i sprzedawania linków tekstowych. Nas bardziej będzie interesowała ta druga opcji więc opisze system ze strony wydawcy linków. To co zwróciło moją największą uwagę ze strony wydawcy jest gwarancja stałego dochodu, bez względu na to czy na mojej stronie wyświetlają się jakieś linki czy nie. Wystarczy przejść pomyślnie etap przyjęcia strony, umieścić odpowiedni kod na stronie i czekać na wycenę strony.

Mogę powiedzieć, że zarobki z SeoPilot.pl są wysokie w porównaniu z konkurencyjnymi serwisami. Na jednej z moich stron, która nie cieszy się największą popularnością zarabiam prawie 400zł. Z wypłatą również nie ma problemów, dostałem w ostatnim tygodni wypłatę na kwotę 600zł. Wszystko odbyło się bez zbędnych umów czy innych formularzy.

Ponadto mając witrynę z PR większym od 3 na starcie mamy możliwość otrzymania bonusu w wysokości:

PR 3 – 100zł

PR 4 – 200zł

PR 5 – 300zł

PR 6 – 400zł

PR 7 – 1000zł

Nie zostaje mi nic innego jak zachęcić do wypróbowania Seopilota. W tej chwili ciężko jest znaleźć podobny serwis dający takie zarobki.

Link do rejestracji: Klik!


RE: [SEO PILOT] Zarabiaj za sprzedaży linków ! - tomazzi - 09-07-2012 21:36

opcja szukaj nie gryzie
temat zgłoszony
miejscem na tym forum dla tego tematu to kosz


RE: [SEO PILOT] Zarabiaj za sprzedaży linków ! - Admin - 09-07-2012 22:46

oszalał Smile


[SEO PILOT] Zarabiaj za sprzedaży linków ! - Admin - 09-07-2012 22:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.