Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można ściągać swoje pliki z FireCash, Sharecash, CashFile? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Czy można ściągać swoje pliki z FireCash, Sharecash, CashFile? (/Temat-Czy-mozna-sciagac-swoje-pliki-z-FireCash-Sharecash-CashFile-55756)



Czy można ściągać swoje pliki z FireCash, Sharecash, CashFile? - Pun1shment - 09-07-2012 20:25

Witam. Posiadam własne startery i zmienne ip. Czy mogę sam wypełniać ankiety i ściągać własne pliki?


RE: Czy można ściągać swoje pliki z FireCash, Sharecash, CashFile? - Lukasz36016 - 09-07-2012 21:14

Niby nie jest to regulaminowe, ale wiele osób tak robi i wypłaty leca. Robiłem tak ale już mi przeszło


RE: Czy można ściągać swoje pliki z FireCash, Sharecash, CashFile? - surfer0700 - 09-07-2012 21:38

I dostawałeś wypłatę?