Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powierzchnia reklamowa na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Powierzchnia reklamowa na stronie (/Temat-Powierzchnia-reklamowa-na-stronie-55735)



Powierzchnia reklamowa na stronie - krabi - 09-07-2012 12:05

Mam do zaoferowania powierzchnie reklamowa na stronie:
darmowyinternet.net

Wszystko do uzgodnienia.


RE: Powierzchnia reklamowa na stronie - tomazzi - 09-07-2012 12:08

jakie statystyki strony?
ile odwiedzin, ile unikatów
jaka cena
brak podstawowych informacji


RE: Powierzchnia reklamowa na stronie - Admin - 09-07-2012 12:12

Forum martwe, ale blog wygląda bardzo ładnie, brak jednak podstawowych informacji. Czekamy na aktualizacje.


RE: Powierzchnia reklamowa na stronie - krabi - 09-07-2012 12:19

Statystyki:
[attachment=679]

Wszystko do dogadania.
Jestem też rozważyć propozycje przekazania serwisu dla osoby, która miałaby czas go prowadzić i rozkręcać dalej ja z racji na ogrniczony czas nie mam za bardzo możliwości aby wprowadzać nowe ciekawe informacje.
Do strony można dodać speedtest, który łaczyłby się z tematyką serwisu, a zarazem go uatrakcyjniał.
Można wprowadzić też model biznesowy, sklep modemów, anten dla użytkowników zainteresowanych zakupem takich rzeczy.


RE: Powierzchnia reklamowa na stronie - krabi - 09-07-2012 12:23

forum jest martewe bo całość działa od 4 miesięcy, także potrzebuje i forum i strona trochę czasu, na początku też pomocy, ale na razie nie wprowadzałem ze swojej strony sztucznego ruchu aby je rozkręcić, a wiadomo tak się zaczyna aby dodać kopa dalej już leci.


Powierzchnia reklamowa na stronie - surfer0700 - 26-06-2013 17:55

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.