Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]pytanie (/Temat-Rozwiazane-pytanie-5573)



[Rozwiązane]pytanie - BiNGOn - 20-04-2010 19:21

od środy mam konto w lockerze mam problem z wejściem w My account. Też tak mieliście przez pierwsze dni? Pisałem do lockerz ale oni mi przysłali maila nie na temat..
A drugie pytanie to czy posiadając 900pkt i nie mając z-list mogę coś zamówić czy raczej muszę zbierać tych 20 ludzi?
Pozdrawiam


RE: pytanie - Marczyk - 20-04-2010 19:30

Ja nie miałem na początku problemu z My Account, ale konto zakładałem dość dawno. Za to miałem błąd z naliczaniem ptz - praktycznie ich nie zaliczało.

Nie musisz mieć z-lista aby zamówić nagrodę, wystarczy ze spełnisz wymagane ptz na daną nagrodę.

A problem z MA polega na tym ze nie chce Ci się to wczytać ?


RE: pytanie - BiNGOn - 20-04-2010 19:33

wyskakuje pies liżący szybę i napis że mają problemy, tylko że to od samego początku tak jest, a chciałbym zmienić dane. Kumpel mi mówił, że miał podobnie a później normalnie wchodziło..


RE: pytanie - Marczyk - 20-04-2010 19:41

Jeżeli chodzi o pieska też lizał kiedyś mój monitor, tylko ogólnie jak wchodziłem na stronę lockerz. Lecz po chwili znikał. Spróbuj może ciasteczka usunąć w przeglądarce.


RE: pytanie - BiNGOn - 20-04-2010 19:59

heh.. wyczyściłem ciasteczka, próbowałem też przez inną przeglądarkę i dalej nic, będę czekał a jak nie to robię nowe konto i mam to gdzieś.. dzięki za pomoc


RE: pytanie - patryczek999 - 20-04-2010 20:33

tez mam problem z tym pieskiem w MA


RE: pytanie - cinexik - 20-04-2010 20:40

moze sprobujcie zmienic DSN?
jak to zrobic znajdziecie w artykulach na tym forum.
jest to legalny sposób, wiec nie zbanują Was, ani nie zabiorą wam cięzko zarobionych PTZ.
(owszem, mozesz zamowic nagrode, tylko po prostu wolniej zbierasz pkty, pamietaj, ze Z-lister zbiera ich 2x wiecej. jeszcze dzisiaj jest dzien podwojnych PTZ, wiec Z-lister zbiera za kazdy film, az 8PTZ! gdzie zwykly uzytkownik 4PTZ)


RE: pytanie - Mlody666 - 21-04-2010 08:39

Tak jak kolegapowyżej pisze pokombinujcie z DNS bo problem może nie być na lockerz tylko u waszych dostawców internetowych. U mnie tam wszystko śmiga - czasem tylko wywala ze strony Big Grin

P.S. założenie nowego konta nic nie da w tym przypadku...


RE: pytanie - rj7rad - 21-04-2010 08:44

Pieska liżącego szybę ma każdy kiedy serwer jest obciążony. Nie ma co się o to martwić, a raczej trzeba się do tego przyzwyczajać np. gdy dodają nowe filmy.


[Rozwiązane][Rozwiązane]pytanie - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.