Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Startery z Allegro - pytanko. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Startery z Allegro - pytanko. (/Temat-Startery-z-Allegro-pytanko-55728)



Startery z Allegro - pytanko. - Meloman - 09-07-2012 08:37

Cześć, ostatnio chciałem zacząć bawić się w te CPA czy coś tam - gdzie potrzebne są startery żeby zarobić. Chodzi mi o coś typu megaearn.org, rewardingways itp..

Chyba każdy wie o co mi chodzi prawda ? No więc włąsnie mam pytanie :

Czy te startery które zamówie z Allegro na nich tak samo będę mógł zarobić w tym megaearn, rewardingways etc. ?

Bo już mnie szlak trafia jak patrze na ten formularz Heyah który się tak buguje, laguje wszystko co możliwe - masakra.. Więc wole zamówic sobie z Allegro z 40 starterów no i dlatego się pytam czy bedzie na nich szło zarobić w tych CPA czy jak to tam :]

[Używam nazw JAK TO TAM bo dokładnie nie wiem jak to się nazywało że wypełniasz oferte poprzez podanie nr. telefonu i dostajesz kase - nie nie chodzi mi o uploading Big Grin ]


A i to jest ta aukcja prosze przeczytać : http://allegro.pl/starter-orange-aktywny-startery-hurt-fv-24-msc-i2445882742.html


Sypie reputami za pomocne odpowiedzi Smile


RE: Startery z Allegro - pytanko. - rasta - 09-07-2012 08:49

Myślę ze jak najbardziej, ale jest duże prawdopodobieństwo że mogą Cię zbanować na PPA, jak bedziesz sobie tak pobierac, chyba ze masz zmienne IP. Polecam serwis PPADownload, który znajdziesz u nas na forum i mozna kupić faktycznie startery i zarabiać niemałe kwoty. Przedstawiciel tego serwisu powiedział mi, że najlepiej oferty zaliczają startery z PLUSA, osobiście nie testowałem, ale skoro mówi to admin tego serwisu to musi byc racja Smile

Pozdrawiam i zycze wysokich zarobkówWink


RE: Startery z Allegro - pytanko. - Meloman - 09-07-2012 08:58

Nie chce sobie pobierać, widać ze nie przeczytałeś całego posta. Chodziło mi o wypełnianie ofert w rewardingways,megaearn i tego typu serwisach. Nie chodziło mi o cashfile,firecash itp... eh


RE: Startery z Allegro - pytanko. - rasta - 09-07-2012 09:12

No to jak najbardziej ze możesz, dlaczego nie? Ja tak robiłem i zaliczało mi


RE: Startery z Allegro - pytanko. - Meloman - 09-07-2012 09:16

Ok, ale tu chodzi o to że tutaj na tych starterach z allegro jest od 0,45 do 0,90 gr.

A na starterach które zamawiasz tam w Heyah i Orange jest 0 zł dlatego się tak obawiam, nie wiem czy bedzie szło wypełnic oferte skoro subskrypcja kosztuje 6zł.


RE: Startery z Allegro - pytanko. - Lukasz36016 - 09-07-2012 21:23

Będzie chodzić! Nie przejmuj się, z tego co sam orientuję się to majac PLUSa trzeba wysyłać sms. Na Orange, T-Mobile SMSa dostajesz z pinem, nie musisz wysyłać, i aktywujesz subskrybcje. A że nie maja z czego ściagać kasy to nie Twoja sprawa już


RE: Startery z Allegro - pytanko. - szefu - 25-07-2012 22:21

A podaj mi na prywatnych swojego reflinka do takich serwisów Wink Bo ja szukam takiego ^^ A w zamian za podanie podepne sie pod twojego refka


RE: Startery z Allegro - pytanko. - dawid327 - 05-08-2012 10:45

moglibyście mi wytłumaczyć tak w skrócie jak autor tematu zamierza zarabiać ?;p