Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
MyPay w pigułce by kruszq - Aktualizacja! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
MyPay w pigułce by kruszq - Aktualizacja! (/Temat-MyPay-w-pigulce-by-kruszq-Aktualizacja-55713)

Strony: 1 2 3 4 5


MyPay w pigułce by kruszq - Aktualizacja! - kruszq - 08-07-2012 19:50

Witam!


Wiem, że ostatnio pojawiło się na forum wiele poradników, dotyczących Mypay, lecz postanowiłem stworzyć własny, stworzony specjalnie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu.

10 stron które opisują rejestrację, jak się do tego wszystkiego zabrać, co należy zainstalować by wypełnianie akcji stało się szybsze, metodę wykonywania akcji i wiele, wiele więcej.

W załączniku znajduje się plik PDF, podaję również link na darmowy serwer :

http://adf.ly/CvS0B

Pomagam poprzez :

gg: 8305838 (niewidoczny)
skype: koles0210
mail: [email protected]
mypay: kruszq

praktycznie całodobowo Smile



RE: MyPay w pigułce by kruszq - kruszq - 10-07-2012 23:12

[REFRESH]
Z problemami piszcie na kontakt, pomogę jak tylko odczytam wiadomości, zazwyczaj jest to 15 minut Smile


RE: MyPay w pigułce by kruszq - kruszq - 15-07-2012 16:07

Refresh Smile

Jeżeli macie problem z serwisem, piszcie do mnie na kontakt


RE: MyPay w pigułce by kruszq - kruszq - 25-07-2012 23:00

refresh Big Grin


RE: MyPay w pigułce by kruszq - WojaKk - 01-08-2012 12:18

Dzięki, przyda się Wink


RE: MyPay w pigułce by kruszq - tamburyniarz - 22-08-2012 00:27

Całkiem dobre, zobaczymy czy teraz będzie lepiej z zaliczaniem. Już miałem zamiar zrezygnować.


RE: MyPay w pigułce by kruszq - kruszq - 08-09-2012 13:23

Widzę że już dużo osób się rejestruje lecz zaprzestaje po kilku dniach.


Nie zrażajcie się zarobkiem kilku złotych pierwszego dnia, to dopiero początek, po tygodniu nauki maksymalnie zarobki tygodniowe będą osiągać nawet do 60zł a miesięcznie do 250/300 zł Smile

Szykuje się spora aktualizacja poradnika w tym tygodniu, piszcie na maila i GG w sprawie problemów, jak tylko zaktualizuję poradnik od razu Wam go udostępnię Smile

EDIT : Wiele osób ma problem z rankingiem jakości. Dla osób poleconych, które pracują i zarobiły dla mnie już jakąś sumkę, mogę przekazać sposób. Dodam że ranking wzrasta w przeciągu kilku dni, sposób w 99,9% skuteczny a Ty nie musisz szukać po swoich znajomych Smile
Piszcie na GG co chcecie zobaczyć w poradniku Smile


RE: MyPay w pigułce by kruszq - kruszq - 15-09-2012 13:02

REFRESH:

Pisząc do mnie w jakiejkolwiek sprawie starajcie się używać maila Smile
I opisujcie od razu problem, nie pytajcie czy jestem, dokładnie opiszcie problem, a ja tego samego dnia pomogę Smile


Coraz bliżej do aktualizacji.


RE: MyPay w pigułce by kruszq - kruszq - 17-09-2012 23:21

----------------------------AKTUALIZACJA---------------------------
18.09.2012
-Dodane opisy gier
-Dodany opis najlepiej płatnej i najkrótszej akcji
-Jak szybko robić maile?
-MP3 konkurs a Ranking Jakości
-Informacje o wysyłce danych do rankingu jakości dla Was ode mnie(warunki zawarte w poradniku), czyli jak mieć 100% w jeden dzień Smile
-Metoda wykonywania akcji, przykłady i zdjęcia
-I wiele więcej Smile

Darmowy hosting sendspace, skrócony przez adf.ly, po 5 sekundach klikajcie "Skip AD". Dzięki z góry Smile

http://adf.ly/CvS0B

Kontakt :
GG: 8305838
Mail: [email protected]
MyPay: kruszq
Pomoc na skype w formie rozmowy głosowej : wystarczy ustalić datę a ja podam dalsze szczegóły.
Pisząc do mnie starajcie się od razu podawać swój nick z mypay i opisać problem, będę mógł Wam szybciej pomóc Smile


RE: MyPay w pigułce by kruszq - Aktualizacja! - kruszq - 22-09-2012 10:25

:REFRESH:


Z problemami na kontakt, piszcie też co chcecie zobaczyć w poradniku Big Grin