Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień (/Temat-UnstoppableWhirlwind-od-1-do-500-na-dzien-55712)

Strony: 1 2


UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - rincorn - 08-07-2012 19:35

UnstoppableWhirlwind to program który działa na podobnej zasadzie co The Golden Patch lub W4AT.

Odrazu zaznaczam że dopiero wszedłem do programu i bedę go poznawał i mam nadzieję że nie samSmile

a więc:
Wykupujesz subskrypcje (od 1 do max 50) na które musisz miec odłozone $ w wczesniej zasilonym wenetrznym portfelu i firma co dzien pobiera sobie 1 $ na subskrypcje do momentu az inwestycja sama zacznie na siebie zarabiac ( program jest od 26.06.2012r) i planują ze po ok 14 dniach zacznie juz sam generowac zyski na opłate codzienną 1$ ).
Twój 1$ dziennej subskrypcji pozwala Ci na wygenerowac w perspektywie czasu dzienny dochód na poziomie ponad 500$
Wypełnia sie fazy (poziomy) programu a jest ich 6. Każda faza to wypełnienie wymuszonej matrycy 2x2, po zakonczeniu której przechodzi sie do nastepnej fazy. Nie jest wymagany sponsoring do uzupełnienia matryc. Ja zarejestrowałem sie wczoraj i dziasiaj juz mam uzupełnione 2 pozycje w matrycy.Zaczyna sie od 1 i są częściowo sponsorowane z z poziomów nizszych ( jak jestes na 1 sponsorujesz z zarobionych $ poziom 2 i tak dalej). Po okresie ok 2 tygodni twoje pozycje generuja juz taki dochód, który pozwala Ci zakup z zarobionych pieniedzy nowych subskrypcji oraz jednoczesnie na wypłatę(75 %zasila twój portfel do wypłat a $ 25% na zakup kolejnych subskrypcji. Jesli osiagniesz 6 poziom to ta subskrypcja bedzie generowac Ci zysk na poziomie 517 $.
Firma jest od 26.06.2012 r i dlatego na poczatku jako wystarczająca pierwsza wpłata na napędzenie systemu codziennymi opłatami (1$) wystarczy 15 $ na ok 15 dni. Nalezy pamietac ze jesli zabraknie Ci $ na codzienne opłaty zostajesz usuniety/a z programu. Firma informuje ze na twoim portfelu pozostało tylko 5$. Nalezy wtedy zasilic portfel o sume ok 10 $.
Firma obsługuje Payza.STP.VISA MasterCard. Minimalna kwota do wypłaty to 10$ a maxymlna dzienna wypłata to 4999$. Od kazdej wpłaty i wypłaty jest potrącone 5 % na obsługe procesorów.

Zapraszam do Rejestracji: http://www.unstoppablewhirlwind.com/splash1/?rincorn
strona głowna http://www.unstoppablewhirlwind.com


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - tomazzi - 08-07-2012 19:43

brzmi ciekawie
jak tego to opisuj Smile

P.S

brak czystego linku


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - adax84 - 08-07-2012 20:08

Opis brzmi ciekawie... wygląd strony trochę mi nie pasuję - taki jakiś pstrokaty (ale to moje osobiste odczucia).
hmm, w tygodniu może wrzucę tu parę $ i niech się dzieje co chce Big Grin


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - rincorn - 09-07-2012 07:24

u mnie poszło 15$ żeby zobaczyć jak to będzię wyglądać-będę informował na bieżącoSmile


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - Szaman1644 - 10-07-2012 13:22

I jak program działa dobrze? Warto wejść?


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - ochlapus - 12-07-2012 09:43

Wpłaciłem 20$ zobaczymy jak to będzie. Zaletą programu jest fakt, że naszym jedynym zdaniem jest tylko uzupełnianie gotówki jakby nie wystarczyło na wypełnienie matryc, resztą zajmuje się programTongue


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - rincorn - 15-07-2012 16:23

A więc zainwestowałem 15$ na początek,dzisiaj mija 7 dzień mojego działania więc pobrano mi 7$ na subskrypcję narazie żaden z 7 powstałych gridów mi się jeszcze nie wypełnił.W trakcie poznawania programu doszukaliśmy się strony http://trackegg.com/guides/unstoppable-whirlwind/last-cycled/#autoreload na której mozna poglądowo patrzyć na numery kolejnych zamykanych gridów Wink
numer grida rozłożony na czynniki pierwsze:

przykładowo mamy 100440000 - i tak pierwsza cyfra - "1" określa level grida
pozostałe cyfry to numer grida więc numer grida 440000
a na tej stronce patrzcie na zakładkę " LAST CYCLED LEVEL " nie LAST PURCHASED LEVEL - bo to są ostatnio zakupione gridy
wg uczestników gridy na poziomie pierwszych zamykają się w 8-11 dni więc niedługo powinny mi ruszyć-oczywiście dam znaćSmile


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - mmichal013 - 15-07-2012 19:59

Ciekawy program tylko o co chodzi z tym levelem grida co nam daję wyższy level


RE: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - ochlapus - 16-07-2012 12:44

Ja również tutaj jestem, ale nie łapie się do końca o co tutaj chodzi, angielski dawno nie używany i teraz problemy, trzeba znów trochę poczytać słówek, więc kupiłem jedną subskrypcje i na razie czekam aż zacznie zarabiać dla mnie, podobno tak ma byćBig Grin choć sprawdzić swój stan posiadanych gridów łatwo, wszystko jest wyjaśnione w dosyć prosty sposób jak to sprawdzić, ale jakie korzyści z jednego grida, czyli ile procent to nie mam pojęcia


Odp: UnstoppableWhirlwind od 1$ do 500$ na dzień - mmichal013 - 16-07-2012 13:17

Trzeba poczekać co rincorn powie jak osiągnie ten 1 level. Wtedy wszystko się wyjaśni

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2