Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Sygnaturka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Sygnaturka (/Temat-Zamkniety-Sygnaturka-557)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Sygnaturka - cvx - 27-12-2009 15:40

Proponuję takie zmiany:
1.Zwiększyć limit obrazków w sygnaturce do 3
2.Sygnaturka:
-maksymalnie 4 liniji tekstu lub
-1 Sygnaturka + jedno linijkowy podpis lub
-3 Userbary + jak wyżej jednolinijkowy podpis lub
-jedna linijka Dużego tekstu
3. Zakaz pisania tematów w których informuje się o własnych stronach z zaproszeniami na lockerz/Take a Gift/itd. - Nie stosowanie sie do tego 50% warna


RE: Sygnaturka - Janas - 27-12-2009 16:59

Te zmiany można by wprowadzić, tylko z umiarem z tymi sygnaturkami bo forum to nie fotka.pl Big Grin


RE: Sygnaturka - cvx - 27-12-2009 17:01

Po to dałem ograniczenie rozmiaru Smile by nie było rozszerzania forum i tak w niektórych momentach ja się nie łapię kiedy zaczyna się post Tongue


RE: Sygnaturka - turbocwaniak - 27-12-2009 18:05

Dla ścisłości podałbym czym się różni sygnaturka od userbara(wiadomo, że wielkością ale czymś jeszcze chyba?)
Głupio przyznać ale ja na przykład nie wiem. Big Grin Sad


RE: Sygnaturka - cvx - 27-12-2009 18:07

ub to te paski takie jak ja i ty mamy w sygnie a sama sygnaturka to poprostu większy format coś takiego jak ma Janas1910


RE: Sygnaturka - turbocwaniak - 27-12-2009 18:10

Ok. Wszystko jasne.
Moim zdaniem pomysł dobry. Tylko nie spotkałem się jeszcze z jakimiś wielkimi sygnaturami lub natłokiem UB. Oczywiście na przyszłość można zastosować.



RE: Sygnaturka - cvx - 27-12-2009 18:12

Turbo zajrzyj na http://ubplanet.pl/ Big Grin to zobaczysz co tu może się stać xd


RE: Sygnaturka - Karpik - 27-12-2009 21:07

1. Na nie
2 i 3 na tak

2 obrazki nie starczają? Według mnie wystarczająco dużo... Ja bym limit na 1 ustawił ;p


RE: Sygnaturka - Kaziu - 27-12-2009 21:12

Dobry pomysł, jestem ZA !
Ale co do 1 myślę, że powinna być jedna sygnaturka, w innym przypadku 2 ale o małych rozmiarach.


RE: Sygnaturka - Kleszczman - 27-12-2009 23:21

Odnośnie sygnaturek nie mamy na chwilę obecną zamiaru wprowadzać żadnych większych zmian.
Na jedna sygnaturę jest miejsca wystarczająco a większa ich ilość spowoduje iż w temacie na jednej stronie będą tylko 4 posty O_O