Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene (/Temat-Pomysl-na-firecash-cashfile-etc-Prosze-o-ocene-55693)

Strony: 1 2


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - matig20 - 11-07-2012 20:48

problem jest taki ,że jak np jesteś w polsce to masz tylko polskie sieci , czyli zapewne z usa będziesz miał sieci z usa czyli nie akceptujesz subskrybcji . moim zdaniem lepszym sposobem było by kupienie starterów i zrobić temat w dziale kasa za reup. że płacisz za pobranie pliku ileś tam i podajesz swój nr tel i ktos pobierając plik wpisuje ten nr ty mu podajesz pin . moze troche skomplikowane ale przyajmniej bana za ipnie dostaniesz Smile


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - chmurka - 12-07-2012 17:16

potrzebujesz kart mozna je zamowić


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - GrzesiX - 12-07-2012 21:44

(12-07-2012 17:16)chmurka napisał(a):  hej,
jak mam zarabiać na firecash gdzie dawać linki by zarobić ?
za pomoc dam +++

Chmurko, troche kreatywnosci. Nie sadze, ze ktos o dobrych zarobkach tym sposobem rzuci tutaj na tacy i wymieni wszystkie metody jakich uzywa. Przede wszystkim sledz najnowsze produkcje gier, programow - uploaduj... Reklama na YT, portale i fora przede wszystkim amerykanskie (cos typu peb.pl, precyl.com - jesli chodzi o Polske).


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - motorola1212 - 12-07-2012 22:27

Tak jak wyżej już wspomniano za takiego typu rzeczy dostaje się bana.
A co do ciebie chmurko, jest wiele darmowych poradników z których dowiesz się wielu nowych rzeczy na temat uploadingu PPA.


RE: Pomysł na firecash,cashfile etc. Prosze o ocene - szpilmen - 12-07-2012 22:52

(08-07-2012 10:06)Meloman napisał(a):  Cześć, dosypiając wczorajszy dzień wpadłem na pomysł który można by wykorzystać w tych PPA typu firecash, filecash etc.

Od razu na wstępie chce powiedzieć że w czym jak w czym ale w PPA jestem totalnie zielony, może dlatego wpadł mi do głowy taki pomysł... Więc proszę o ocenienie tego pomysłu czy jest realny i czy takie coś przejdzie, bo jak mówiłem jestem w tym zielony.


Pomysł jest taki : Zamawiasz jak najwięcej starterów, w moim przypadku 6, następnie wchodzisz na firecash lub cashfile, wrzucasz swój plik i teraz :
Odpalasz TOR'a dzięki któremu można mieć IP zagraniczne np. IP z Ameryki, gdzie są większe stawki za pobrania. Gdy już odpaliliśmy i mamy zmienione IP na jakiegoś typa z Ameryki to ściągamy nasz pliczek który zuploadowaliśmy i tu podajemy ten nasz numer telefonu z któregoś starteru oczywiscie wcześniej aktywowanego, no i powinniśmy dostać kasę na nasze konto Firecash bądź cashfile za pobranie..

Nie wiem czy pomysł jest realny, czy takie coś jest naprawdę możliwe, a więc tych co się znają na PPA - o wypowiedź proszę Smile

1. Zagranicą nie są potrzebne startery aby wykonać akcję (w większości przypadków a jeśli już to Polskie startery nie zadziałają na zagranicznej ofercie.)
2. Tor = ban
3. Admini FC/CB zaraz to wyłapią = ban
4. Dużo ludzi już o tym myślało i skończyli na banie
5. Zapraszam Cie na ppadownload.net, działa to na zasadzie o podobnym myśleniu jak Twoim lecz mamy zgodę od FC/CB.

Wszystkiego dowiesz się jak co działa stąd:
http://ppadownload.net/index.php?cat=howtostart

Miłego oglądania.