Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Email w sprawie nie wczytującej się strony. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Email w sprawie nie wczytującej się strony. (/Temat-Email-w-sprawie-nie-wczytujacej-sie-strony-5567)



Email w sprawie nie wczytującej się strony. - MrozioFrozio - 20-04-2010 17:56

Proszę o przetłumaczenie mi tej treści:

Droga Ekipo Lockerz

Mam problem. Wasza strona nie wczytuje się na moim komputerze. Czy to może być spowodowane problemami z waszym serwerem? Czy może dostałem bana na moje ip? Nie mam kont fake ani nie oglądałem filmików przez proxy, więc nie wiem czym może być spowodowany mój problem. Na komputerach znajomych strona wczytuje się normalnie, natomiast u mnie połączenie zostaje zresetowane. Inne strony wczytują się bez problemu. Proszę o szybką odpowiedź.

Z poważaniem.


RE: Email w sprawie nie wczytującej się strony. - BartuS - 20-04-2010 18:01

Coś tam wygrzebałem Wink

Cytat:Dear Lockerz Crew

I have a problem. Your page is not loaded on my computer. Can it be caused by problems with your server ? Can I got a ban on my ip ? I do not have fake accounts or watched video clips through a proxy, so I do not know what can be caused my problem. On computers that friends page loads normally, but for me the connection is reset. Other sites loaded without a problem. Please respond quickly.

Sincerely.



RE: Email w sprawie nie wczytującej się strony. - MrozioFrozio - 20-04-2010 18:04

Dzięki