Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-list - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-list (/Temat-Rozwiazane-Z-list-5566)



[Rozwiązane]Z-list - beret88430 - 20-04-2010 17:49

Zaprosiłem jakieś dwa dni temu kilka osób wpisałem ich meile treść wiadomości lecz do dziś teo soby nie dostały żadnej wiadomości od lockerz na pocztę.Trzeba wpisywać jakoś inaczej meil np oddzielnie coś czy lockerz szwankuje?


RE: Z-list - patryczek999 - 20-04-2010 17:53

jesli to poczta z wp to maile pewnie nie dojdaSmile


RE: Z-list - Kicha - 20-04-2010 17:58

wp, interia, onet i tak dalej Smile To zalezy roznie przychodzi. Ja polecam na o2 i gmail najszybsze i najlepsze dla mnie Smile
Niech sprawdza spam bo czasem tam jest tez...


RE: Z-list - patryczek999 - 20-04-2010 17:59

interia i onet dzialaja szybko i sprawnie bo sam korzystamSmile


RE: Z-list - raczek25 - 20-04-2010 18:36

ja mam poczte tlen i mi odrazu przyszedł mail od LOCKERZ


RE: Z-list - beret88430 - 20-04-2010 20:00

właśnie mają na wp muszę im powiedzieć żeby zrobili na gmail sam mam na nim i mi też od razu przyszedł dzięki za odp.


RE: Z-list - cinexik - 20-04-2010 20:03

osobiscie to polecam o2.pl oraz gmail.com
tutaj najszybciej dochodzą.
do kolegi (onet.pl) wogole nie doszlo.
tak samo jak na wp.pl.
na interii nawet w miare szybko


RE: Z-list - korbakornik - 21-04-2010 09:23

dziwne rzeczy w sumieTongue sam mam konto na wp i wlasnie tam dostalem zaproszenie i tesh wyslalem jedno, a moje dziewcze sie zarejestrowalo bez problemow z mojego zaproszenia. wiec nie mam pojecia o co loto z wp.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Z-list - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.