Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? (/Temat-Jak-zdobywac-suby-lajki-favorits-komentarze-i-wyswietlenia-na-YouTube-55649)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - Ramako - 27-12-2012 19:03

Poradnik na pewno się przyda, przy promowaniu filmiku, więc dziękuje za poradnik.


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - surfer0700 - 27-12-2012 19:39

Dobrze, bardzo się cieszę ale już nie spamuj tymi reflinkami w tym temacie, bo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale właśnie łamiesz regulamin...


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - sonic01 - 28-12-2012 09:35

A gdzie moje posty ?


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - surfer0700 - 28-12-2012 11:24

Tam gdzie ich miejsce. Przeczytaj regulamin to będziesz wiedziała dlaczego tam trafiły.
I skończ tu spamować jeżeli nie masz nic do powiedzenia w związku z poradnikiem, bo to jest OFFTOP, którym też łamiesz regulamin.


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - sonic01 - 30-12-2012 13:12

Chciałam pomóc tym co chcą promować swoje filmy ale tu jak widzę trafiłam na kolejnego ważniaka, Fakt mój błąd ze nie podałam też czystych linków. Och jak ja lubię takich co to chcą pokazać jacy to ważni są a w rzeczywistym życiu z podkulonym ogonem chodzą. No ale w internecie można zabłysnąć.


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - surfer0700 - 30-12-2012 22:05

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj, bo możesz być bardzo zaskoczona.
Nie chodzi o "ważniakowanie", tylko o Twoje zachowanie.
To nie chlew, że wchodzisz i srasz gdzie chcesz.
Tutaj obowiązują pewne zasady, których trzeba przestrzegać.
Albo się ich nauczysz, albo Cię pożegnamy.


Pozdrawiam


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - burza21989 - 02-02-2013 00:25

Chłopaki ja nie rozumiem czemu nie mogęotworzyć pliku z [ .pdf ] . Co muszę zrobić żeby normalnie odczytać poradnik ?


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - Firmakrk - 02-02-2013 10:36

Surfer a mam takie pytanie.
Mialem konto na yt i dawałem tam filmy wczoraj wchodzę i konta nie ma.
Filmiki promowalem tu enhanceviews.com .
Czy jest możliwość że oni mi zablokowali yt przez promowanie tą stroną ???
Takie cos dostałem od google http://screenshooter.net/1319291/vjkrdqn
Będę wdzięczny za pomoc


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - Jayetsu - 04-02-2013 15:05

Poradnik pierwsza klasa,na uploaduj.com są dodatkowe skrypty do innych botów co w połączenie z twoim dziełem daje niesamowite efekty,dziękuje.


RE: Jak zdobywać suby, lajki, favorits, komentarze i wyświetlenia na YouTube? - surfer0700 - 04-02-2013 16:03

(02-02-2013 10:36)Firmakrk napisał(a):  Surfer a mam takie pytanie.
Mialem konto na yt i dawałem tam filmy wczoraj wchodzę i konta nie ma.
Filmiki promowalem tu enhanceviews.com .
Czy jest możliwość że oni mi zablokowali yt przez promowanie tą stroną ???
Takie cos dostałem od google http://screenshooter.net/1319291/vjkrdqn
Będę wdzięczny za pomoc

Szczerze w to wątpię, bo sam właśnie tam promuje filmiki i jeszcze żaden nie zniknął.
Może po prostu ktoś go oflagował.


(02-02-2013 00:25)burza21989 napisał(a):  Chłopaki ja nie rozumiem czemu nie mogęotworzyć pliku z [ .pdf ] . Co muszę zrobić żeby normalnie odczytać poradnik ?

Adobe Reader.


(04-02-2013 15:05)Jayetsu napisał(a):  Poradnik pierwsza klasa,na uploaduj.com są dodatkowe skrypty do innych botów co w połączenie z twoim dziełem daje niesamowite efekty,dziękuje.

Polecam się na przyszłość.