Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto pomoże w pozycjonowaniu strony z super niszą ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kto pomoże w pozycjonowaniu strony z super niszą ? (/Temat-Kto-pomoze-w-pozycjonowaniu-strony-z-super-nisza-55645)



Kto pomoże w pozycjonowaniu strony z super niszą ? - MaxMoney - 06-07-2012 21:13

Witam, ostatnio nie bawiłem się w upload ale całkiem przypadkowo znalazłem niszę z super braniem Smile
Jednak narazie to mam sam plan działania i już gotowy blog (nisza opiera się na pewnej rzeczy umieszczanej na własnej stronie)
I tu jest problem ponieważ jestem słaby w reklamowaniu oraz pozycjonowaniu strony więc potrzebuje takiego jakby wspólnika który powie mi jak to zrobić Smile
Oczywiście nie za darmo, mogę zapłacić , zostać poleconym (Only firecash ew. cashfile)
Chyba najlepiej opłaca się bym został poleconym bo narazie w założeniach wygląda na to że gdy strona będzie dobrze a nawet średnio wypozycjonowana to można na niej zbierać kokosy Smile
Proszę o kontakt na gg: 42489711
Ps. niszy nikomu nie udostępniam!
2 Ps. nie gwarantuje że nisza wypali tak jak planuje, mogą być też małe zarobki z tego ;/


Kto pomoże w pozycjonowaniu strony z super niszą ? - Hybrid1990 - 03-11-2018 17:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.