Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama w innych krajach - PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Reklama w innych krajach - PPA (/Temat-Reklama-w-innych-krajach-PPA-55641)



Reklama w innych krajach - PPA - pikusix1 - 06-07-2012 20:19

Witam, z uploadem PPA idzie mi nieźle. Z Polski wyciągnąłem już 40$+, bo wiem, gdzie reklamować. Chciałbym wybić się z blogiem/stroną w innych państwach, bo wiadomo, lepsze stawki, ale kompletnie nie wiem gdzie. Wiem, że są fora warezowe, ale to na 100% nie wystarczy. Czy ma ktoś mi coś do zaoferowania? Polecą reputki. Smile


RE: Reklama w innych krajach - PPA - lebshot - 06-07-2012 20:38

Youtube jest dobrym pomyslem mozesz sie wybic we frazie angielskiej czyli wszystkie panstwa beda odszukiwac twoj filmik. Lub na przyklad we frazie portugalskiej czy brazylijskiej gdzie wiekszosc osob bedzie z brazylii. Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi Smile


RE: Reklama w innych krajach - PPA - pikusix1 - 06-07-2012 20:41

Wiem, wiem. O Youtube całkowicie zapomniałem... A macie jakieś inne sposoby? Smile Oczywiście reput leci Smile


RE: Reklama w innych krajach - PPA - Zwarty - 07-07-2012 14:12

Polecam również dailymotion, lecz często filmiki usuwają :<


RE: Reklama w innych krajach - PPA - Jahmaican - 07-07-2012 16:41

Polecam nisze Francuskie. Pobrania od 5$ do nawet 19$ ( Na cashbuzz bynajmniej ) . Pamietaj ze wszystko od niszy zalezy ;d


RE: Reklama w innych krajach - PPA - rasta - 07-07-2012 17:11

Jahmaican ale chyba ciężko znaleść coś dla Francuzów bo oni niechętnie wypełniają ankiete, mam racje ? Smile


RE: Reklama w innych krajach - PPA - Jahmaican - 07-07-2012 18:06

Mylisz się . Mam pewną niszę która jest głównie francuska, chodź wpada po jakies 4-5 pobran dziennie to mozna z tego niezla sumke utrzaskac . Wyplaty codziennie mozna czaskać Tongue