Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto Skyrama, dane do pobrania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: konto Skyrama, dane do pobrania (/Temat-konto-Skyrama-dane-do-pobrania-55632)



konto Skyrama, dane do pobrania - Ombrinho - 06-07-2012 17:01

Zastanawiałem się gdzie dodać ten wątek żeby pasował... myślę, że wybór tego działu był dobry. Ponieważ dane do konto są na serwerze na którym, trzeba wykonać płatną ofertę aby ściągnąć plik, wybrałem dział sprzedam
Powodów dla których chce pozbyć się konta jest wiele... choćby to, że poświęcam mu dużo czasu, dzięki czemu mam go mniej na konstruktywne rzeczy...... a to dlatego, że gra naprawdę jest wciągająca.
Więcej szczegółów dla konta:

Screen z gry:
http://img822.imageshack.us/img822/6449/skyrama.jpg

Poziom 16
W posiadaniu 22 samoloty ( 6 lekkich, 5 małe pasażerskie, 3 wielkie pasażerskie, 7 samolotów cargo i reszta)
Jak widać 6 stanowisk odprawiających samoloty... w tym 3 ładownie. W inwentarzu dodatkowo znajduje się 6 małych płyt postojowych, 1 średnia płyta postojowa, mały past startowy, warsztat i inne pierdoły. Także, są możliwości do odprawy większej liczby pasażerów.
Mam także 26 znajomych.... z czego na dzień dzisiejszy z 10 spamuje mnie swoimi samolotami.... jak widzicie zresztą na zdjęciu 3 odprawiałem, a 4 były w drodze. Trochę kaski uzbierane jak widać, buda z hamburgerem jest i cukiernia także... więc można łatwo zwiększyć dochody. No i chyba tyle
Login i hasło do konto do pobrania tutaj:

http://cuturl.co/efe85

Oczywiście po otrzymaniu dostępu do konta, zalecałbym zmianę hasła, gdyż do momentu, aż ktoś nie stanie się posiadaczem konta, będę dalej prowadził konto (tak aby się dalej rozwijało)

W razie jakichkolwiek pytań, problemów z danymi, pisać na gg: 32477855, także prosiłbym nowego właściciela o poinformowanie mnie na gg, że ściągnął plik i uzyskał dostęp do konta, żebym mógł zamknąć temat i uniknąć sytuacji w której ktoś będzie próbował pobrać plik, a już właściciel konta będzie

Kurczę, nawet tak się na maturze nie rozpisałemBig Grin


RE: konto Skyrama, dane do pobrania - chmurka - 06-07-2012 18:50

co to za gra?


RE: konto Skyrama, dane do pobrania - Ombrinho - 06-07-2012 20:49

Masz własne lotnisko i zarządzasz nim. Codziennie masz zadania, odprawiasz przylatujące samoloty, sam wysyłasz swoje, żeby zbierali pamiątki, które wymieniasz na kasę, no i rozbudowujesz lotnisko, czyli budujesz infrastrukturę wokół lotniska, jeszcze nie odblokowane są ramacoptery, oraz hydroplany.


konto Skyrama, dane do pobrania - surfer0700 - 26-06-2013 17:55

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.