Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy (/Temat-BannersBroker-Dolacz-do-elitarnej-grupy-55627)



BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - cris2127 - 06-07-2012 14:49

BannersBroker oferuje nam bardzo duże pieniądze. Nie jest to jednak tak łatwy program jak Jbp. Tutaj musimy mieć starannie przygotowaną strategię. Tylko wtedy będziemy mieli ogromne zyski z programu.

Jako członek Grupy BannersBroker Polska Power team proponuje wam pomoc.


Moi poleceni otrzymają:
- Pomoc na Skype, Gadu-Gadu i dorgą mailową
- Dołączą do grupy "BannersBroker Polska Power team" na Facebooku, której członkowie odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i posłużą dobrą radą.
- otrzymają dostęp do cotygodniowej konferencji internetowej o BannersBroker na której wyjaśniane są zarówno podstawy jak i zaawansowane rzeczy związane z BannersBoker.
- na start dostajesz mój poradnik o BannersBroker


Mam stały kontakt z przedstawicielem BannersBroker w Polsce, dzięki temu otrzymasz informacje z pierwszej ręki Smile


Dodatkowo:
Jeżeli zainwestujesz:
- 55$ otrzymasz żółty panel GRATIS!
- 145$ otrzymasz fioletowy panel GRATIS!
- 415$ otrzymasz 2 fioletowe panele GRATIS!

Panele można kupować 10-30% taniej u mnie lub u moich przyjaciół z grupy Smile

Na forum wiele osób oferuje współprace, większość z nich dopiero zaczyna z BannersBroker i mogą dawać złe wskazówki.
Zarejestruj się u zaawansowanego inwestora Smile


Wypłata:
[Obrazek: 42612194.png]





KONTAKT:
Gadu-Gadu:1685804 Skype: cris2127 Mail: [email protected]


.


RE: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - adax84 - 06-07-2012 14:53

Wątek o BB już jest.

Post zgłoszony za złamanie pkt.1 regulaminu.


RE: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - cris2127 - 06-07-2012 14:59

To nie jest tylko "Wątek o BB" Tutaj oferuje coś w zamian za współpracę, równo pomoc przez internet jak i pomoc w postaci materialnej.
A co do samych tematów, to na forum jest więcej niż 1
Na temacie o Bannersbroker nie mogłem się niestety doszukać wypłaty, wnioskuje z tego, że są to początkujący użytkownicy.

PS Nie zaśmiecaj mi tematu nic nie wnoszącymi postami Smile
Dziękuję


RE: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - adax84 - 06-07-2012 15:09

(06-07-2012 14:59)cris2127 napisał(a):  PS Nie zaśmiecaj mi tematu nic nie wnoszącymi postami Smile

Ech, to nie moja wina, że złamałeś regulamin, którego pewnie nie przeczytałeś.

Jakoś inni, którzy oferują pomoc -czasem merytoryczną, czasem materialną - potrafią się do niego zastosować i umieszczają swoje posty w temacie który już jest. Dzięki temu nie ma śmietnika na forum.

...regulamin nie ja wymyśliłem - więc pretensję proszę mieć do kogoś innego Smile Być może admin uzna, że mimo złamania regulaminu post jest na tyle ważny merytorycznie, że wato go zostawić - wtedy ok, niech będzie.


RE: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - cris2127 - 06-07-2012 15:11

Może nawet admin skorzysta z tej oferty Smile
Poczekamy, zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie wyrozumiały Smile


RE: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - tomazzi - 06-07-2012 15:13

od takich ofert jest dział refback
składasz ofertę co dajesz w zamian za to, że ktoś będzie Twoim poleconym
ten temat i dział nie jest miejscem na to i nikt Ci w temacie śmietnika nie robi tylko ty robisz śmietnik w dziale i na forum swoim tematem
a jak ktoś Ci grzecznie zwraca uwagę to trzymaj palce na wodzy i grzecznie podziękuj za to, że uświadamia cię i zapoznaje z zasadami panującymi na forum


RE: BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - Admin - 06-07-2012 15:15

Niestety, adax84 ma racje, temat już istnieje i to w nim powinneś kontynuować dyskusję, jeśli coś oferujesz to od tego jest dział refback, jeśli chcesz się pochwalić wypłatą to jest również dział z wypłatami.


BannersBroker - Dołącz do elitarnej grupy - Admin - 06-07-2012 15:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.