Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! (/Temat-czy-jak-nieslusznie-wyslaliscie-pieniadze-na-konto-to-musze-odac-wam-pieniadze-55625)

Strony: 1 2 3


czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - miniek9090 - 06-07-2012 13:32

tak jak w temacie


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - Lukasz36016 - 06-07-2012 15:55

Niesłusznie czyli pewnie masz na myśli pobieranie własnych plików?


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - Pati - 06-07-2012 16:03

Raczej mu chodzi, że się pomylili i mu przesłali Wink


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - Lukasz36016 - 06-07-2012 20:02

Skoro tak to jak sie pomylili to nawet nie dojda szybko Smile A jak już kasę masz na Koncie Paypal czy gdzie tam to nie moga Ci tego odebrać. Przepadło


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - miniek9090 - 06-07-2012 20:06

pobieranie wlasnych plików


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - miniek9090 - 06-07-2012 20:07

o pobieranie własnych plików mi chodzi ;/


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - tomazzi - 06-07-2012 20:07

(06-07-2012 20:02)Lukasz36016 napisał(a):  Skoro tak to jak sie pomylili to nawet nie dojda szybko Smile A jak już kasę masz na Koncie Paypal czy gdzie tam to nie moga Ci tego odebrać. Przepadło

a tu nie masz racji bo jeśli otrzymał środki na pp to mogą założyć spór pod kątem nie autoryzowanej transakcji i odzyskać środki wysłane jemu, bo tak zazwyczaj kończą się takie spory
jeśli nie będzie miał środków na koncie to saldo zrobi mu się czerwone na minusie które zlikwiduje się jak na konto pp wpłynie kwota pokrywające roszczenie w sporze


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - miniek9090 - 06-07-2012 20:13

sam sobie pobierałem pliki ... ale wyslali pieniądze . mi one nie są potrzebne .. tylko nie wiem jak je wypłacic z powrotem Big Grin


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - miniek9090 - 06-07-2012 20:15

(06-07-2012 20:07)tomazzi napisał(a):  
(06-07-2012 20:02)Lukasz36016 napisał(a):  Skoro tak to jak sie pomylili to nawet nie dojda szybko Smile A jak już kasę masz na Koncie Paypal czy gdzie tam to nie moga Ci tego odebrać. Przepadło

a tu nie masz racji bo jeśli otrzymał środki na pp to mogą założyć spór pod kątem nie autoryzowanej transakcji i odzyskać środki wysłane jemu, bo tak zazwyczaj kończą się takie spory
jeśli nie będzie miał środków na koncie to saldo zrobi mu się czerwone na minusie które zlikwiduje się jak na konto pp wpłynie kwota pokrywające roszczenie w sporze

czyli oni sami zabiorą mi kase z konta jak cos?? tak?! (ciagle 10$ jest tam ).....i tak mi nie jest to konto potrzebne Big Grin zarabiam w inny sposób i wiecej Big Grin


RE: czy jak niesłusznie wyslaliscie pieniadze na konto to musze odac wam pieniadze?! - tomazzi - 06-07-2012 20:17

(06-07-2012 20:15)miniek9090 napisał(a):  
(06-07-2012 20:07)tomazzi napisał(a):  
(06-07-2012 20:02)Lukasz36016 napisał(a):  Skoro tak to jak sie pomylili to nawet nie dojda szybko Smile A jak już kasę masz na Koncie Paypal czy gdzie tam to nie moga Ci tego odebrać. Przepadło

a tu nie masz racji bo jeśli otrzymał środki na pp to mogą założyć spór pod kątem nie autoryzowanej transakcji i odzyskać środki wysłane jemu, bo tak zazwyczaj kończą się takie spory
jeśli nie będzie miał środków na koncie to saldo zrobi mu się czerwone na minusie które zlikwiduje się jak na konto pp wpłynie kwota pokrywające roszczenie w sporze

czyli oni sami zabiorą mi kase z konta jak cos?? tak?! (ciagle 10$ jest tam ).....i tak mi nie jest to konto potrzebne Big Grin zarabiam w inny sposób i wiecej Big Grin

to je zostaw
jak otworzą spór pod kątem nie autoryzowanej transakcji to pp im zwróci to co Ci wysłali