Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HoneyDollarz.com - polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HoneyDollarz.com - polecam (/Temat-HoneyDollarz-com-polecam-55612)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: HoneyDollarz.com - polecam - lamparciczka - 25-03-2013 11:30

orientuje się ktoś w jakim czasie realizowane są wypłaty na libertyreserve ?
czekam już 7 dni z najstarszych wypłat i nic Sad
na paypal do 24 h są $, a na lr pusto


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 25-03-2013 12:50

mi ostatnio z opoznieniem wplacane sa pkt za prace w Taskach..
dodatkowo zepsuli totalnie zbieranie na wyplacenie pkt w taskach.. mamy np. 9/10 robimy task zalicza nam 12/10 i wchodzi znowu 0/10 pkt nie przechodza..

moze na forum ich cos jest napisane a z paypalem jak mowisz do 12 nastepnego dnia kasa na pp jest juz


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Xers - 25-03-2013 12:50

ja z proxy robię i mam 5$ na jedno konto dziennie Smile

na LR codziennie Smile

najlepiej wchodzą oferty z Germany ^.^


RE: HoneyDollarz.com - polecam - lamparciczka - 25-03-2013 13:45

(25-03-2013 12:50)Beliarossi napisał(a):  mi ostatnio z opoznieniem wplacane sa pkt za prace w Taskach..
dodatkowo zepsuli totalnie zbieranie na wyplacenie pkt w taskach.. mamy np. 9/10 robimy task zalicza nam 12/10 i wchodzi znowu 0/10 pkt nie przechodza..

moze na forum ich cos jest napisane a z paypalem jak mowisz do 12 nastepnego dnia kasa na pp jest juz
to prawda różnie zalicza, ale ja punkty z tasków zebrane dzisiaj, dopiero na następny dzień zamieniam na $ i zlecam wypłatę Smile
rano już są wszystkie punkty na koncie za dzień wcześniejszy Smile
ogólnie jestem zadowolona, nie wiele czasu mogę poświęcać, wykonuję same taski po 4 punkty a od piątego marca zarobiłam 20.60$, w gptbanks 28$Smile część wypłacam na lr i inwestuję, część na paypal i konto bankowe dzięki temu moje kieszonkowe miesięczne zawsze jest większe, jest więcej jak na waciki Big Grin


ponarzekałam sobie i dzisiaj $ na lr się pojawiły Smile
dowód wypłaty :

http://adf.ly/LbVF0


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 25-03-2013 13:45

za te proxy mozesz banika wylapacSmile


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 25-03-2013 13:48

lamparciczko jakis sposobik masz na te taski ? ze tak ladnie zbierasz?
ja na razie jak wiadac malutko mam ale dzialam moze z 2 tygodnie nie wiecej


RE: HoneyDollarz.com - polecam - lamparciczka - 25-03-2013 13:59

(25-03-2013 13:48)Beliarossi napisał(a):  lamparciczko jakis sposobik masz na te taski ? ze tak ladnie zbierasz?
ja na razie jak wiadac malutko mam ale dzialam moze z 2 tygodnie nie wiecej

taki jak każdy : jestem przy komputerze to odświeżenie strony i jak się pojawi to wykonuję
z tego co czytałam to nie każdy ma takie same ilości tasków, i każdy inaczej zarabia


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Xers - 25-03-2013 14:26

(25-03-2013 13:45)Beliarossi napisał(a):  za te proxy mozesz banika wylapacSmile




mam 10 kont Smile

na 5 kontach zarabiam po 4 dolary = 20$ na dzień

dostaje bana co jakiś czas (średnio co 2 tygodnie) Big Grin

ale powiem Ci szczerze, że 20$ w h( nabicie 4$ na jednym koncie to kwestia 12 minut = godzina roboty) to nie jest mało pieniędzy. W normalnej pracy oferują 60 zł za 8h Big Grin

i tak na marginesie Smile

20$ tylko na tym gpt
a jak sami wiecie... Takich stronek jest bardzo dużo. Big Grin

więc bana się nie boję, bo to jest normalne, że mi go kiedyś wlepią.
ale wtedy nowe IP nowe konto i "jadymy" ^^


RE: HoneyDollarz.com - polecam - japan - 25-03-2013 14:45

(25-03-2013 12:50)Beliarossi napisał(a):  mi ostatnio z opoznieniem wplacane sa pkt za prace w Taskach..
dodatkowo zepsuli totalnie zbieranie na wyplacenie pkt w taskach.. mamy np. 9/10 robimy task zalicza nam 12/10 i wchodzi znowu 0/10 pkt nie przechodza..

moze na forum ich cos jest napisane a z paypalem jak mowisz do 12 nastepnego dnia kasa na pp jest juz

Zalicza 12/10 i dostajesz 12 punktów do ogólnego salda, nic nie przepada.


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 25-03-2013 17:23

to zmienia postac sprawy ja mam niestety stale ip.. aha to juz rozumiem o co chodzi dzieki wypowiedzi powyzej Smile