Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HoneyDollarz.com - polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HoneyDollarz.com - polecam (/Temat-HoneyDollarz-com-polecam-55612)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 13-03-2013 12:18

najlepszy zarobiek tylko na Taskach nic wiecej nie oplaca sie robicSmile
Rogeros skad ty wyciagneles 10$ dziennie to ja niewiem Big Grin


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 14-03-2013 00:13

no to pieknie niewiem co sie stalo ale mam napis
Your account is currently marked as "Cheater". If you need any help please feel free to send us an help ticket.


i cholera wie co zrobic..


RE: HoneyDollarz.com - polecam - ciekma - 14-03-2013 00:27

używałeś jakiś programów do zmiany ip?


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 14-03-2013 00:46

nic zero jedynie odswiezam strone bo robie taski ze zdjeciami


RE: HoneyDollarz.com - polecam - ciekma - 14-03-2013 00:55

w takim razie to ich błąd mój znajomy też miał. Musisz napisać ticketa do supportu wyjaśniając że nie zrobiłeś nic złego a zostałeś oznaczony jako cheater i prosisz zeby sprawdzili to Smile


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 14-03-2013 01:15

ok dzieki za pomoc Smile a tego jakies sposoby sa na szybkie zarabianie na takich stronach? tylko taski najlepiej robic? dzis 3x 24pkt dostalem za taski


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Rogeros - 14-03-2013 07:30

trzeba siedzieć i klikać Smile 10$ da się zarobić ale zajmuje to na prawdę cały dzień. Średnio zarabiam w granicach 5$-8$ na dzień. Plus do tego jakieś wygrane w konkursach na aktywność.


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Beliarossi - 14-03-2013 18:12

Jakas lipa z tymi taskami dzisiaj..wczoraj zrobilem pare $ i czekam az wyplaca mi jutro a dzis prawie nic nie zrobilem dziwne tez tak macie?


RE: HoneyDollarz.com - polecam - ciekma - 14-03-2013 18:23

To normalne. Nigdy nie masz tak że codziennie super leci. Nikt tak nie ma i miał nie będzie Smile w jeden dzień zarobisz więcej w drugi mniej.


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Rogeros - 14-03-2013 18:43

Dokładnie, ja ostatnio wogóle cienko, chyba z przepracowania. Ma nadzieje, że przyszły tydzień będzie lepszy