Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HoneyDollarz.com - polecam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HoneyDollarz.com - polecam (/Temat-HoneyDollarz-com-polecam-55612)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: HoneyDollarz.com - polecam - tomazzi - 01-04-2013 18:20

(01-04-2013 18:06)duzybodzio napisał(a):  
(01-04-2013 17:54)tomazzi napisał(a):  możliwe Smile najważniejsze, że wszystko wróciło do normy Smile
widzę, że dla młodych taski to dobra rzecz by sobie kilkadziesiąt złotych zarobić Smile

no dobra sprawa, część tego co wyklikam odkładam by wkrótce w coś zainwestować

moje osobiste zdanie jest takie : jak coś masz to lepiej inwestować, bo kasa robi kasę, a pieniądze leżące to gnijące bo tracą na wartości
możesz np w cushinov spokojnie inwestować, temat na forum o nich masz, akcje od 3$, wypłaty bez problemowe, ale to już sam decydujesz

z resztą to nie miejsce na takie dysputy Smile jak byś chciał znać moje zdanie, czy potrzebował opinii to zapraszam na pw
ten kto ma cokolwiek w głowie odmowy z mojej strony nie spotka, bo gimbusy nie mają co szukać i na co liczyć Smile a, że widzę, że masz coś w głowie poukładane to sam rozumiesz chyba do której grupy się w mojej chierarhi zaliczasz Smile


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Gonziur - 06-04-2013 03:40

po zleceniu wypłaty długo czekacie na pieniądze? ja już czekam 4 dni


RE: HoneyDollarz.com - polecam - patryk574 - 06-04-2013 06:32

u mnie zawsze jest na drugi dzień
oni wysyłają chyba do 7 dni, więc poczekaj jeszcze 3 dni a potem napisz do nich


RE: HoneyDollarz.com - polecam - duzybodzio - 07-04-2013 23:14

pierwsza wypłata idzie ok 3-4 dni, następne na drugi dzień są na koncie Smile


RE: HoneyDollarz.com - polecam - aero2 - 08-04-2013 11:24

Przetestuje sobie, jest pełno innych GPT nie opisanych jeszcze tutaj, ale albo mało jest ofert, albo ich w ogóle nie zalicza.


RE: HoneyDollarz.com - polecam - duzybodzio - 09-04-2013 09:32

Honeydollarz zlicza obrazkowe bez problemu, co do innych to nie wiem bo tylko takie robie.


RE: HoneyDollarz.com - polecam - Klin - 11-04-2013 15:58

W jakiej zakladce sa taski obrazkowe ?


RE: HoneyDollarz.com - polecam - JaviDesire - 11-04-2013 17:09

Offer Well > Daily Tasks (CF).


RE: HoneyDollarz.com - polecam - munez92 - 12-04-2013 10:38

A ja proszę o bana dla Ciebie Smile


RE: HoneyDollarz.com - polecam - kropekd - 12-04-2013 10:42

Jeśli zły temat prosze o usunięcie lub przeniesienie ale prosząc o bana dla mnei sam powinienes go dostać przeczytaj regulamin

/yazir
Sam powinieneś zapoznać się z regulaminem. Bo robisz coś co jest z nim sprzeczne