Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewardingways - oferty pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rewardingways - oferty pytanie (/Temat-Rewardingways-oferty-pytanie-55574)



Rewardingways - oferty pytanie - Youtuber - 05-07-2012 18:06

Siema co oznacza przy ofertach: Oferta jest rejestrowana z 15-minutowym opóźnieniem.
Przez tyle nie zamykać okna po wypełnieniu? Czy po każdej ofercie zmieniać IP?


RE: Rewardingways - oferty pytanie - Lukasz36016 - 05-07-2012 18:17

Chodzi o to że zanim system zatwierdzi to może minać 15 min, Często jest na RW że nie zalicza ofert. Mi na przykład z 10 zaliczyło ze 2... (mobilne). A co do IP, jeśli masz zmienne to radzę uważać, Ja mam neta z Orange ze zmiennym IP i czasami trafia się IP z Proxy, czyli takie lewe, i za takie IP blokuja i trzeba prowadzić z Administracja politykę... Już 2 razy mnie zablokowali i po tłumaczeniach że to nie moja wina zostałem odblokowany


RE: Rewardingways - oferty pytanie - Youtuber - 05-07-2012 18:19

@up wiem że w orange tak jest ja osobiście mam neo i nigdy tak nie miałem. Bo właśnie chodzi o to że jak poczekam te np. 15 minut to zawsze mi zalicza, a jak nie to już nie zalicza....


RE: Rewardingways - oferty pytanie - Lukasz36016 - 05-07-2012 18:26

Ale czekasz z włączoną zakładką oferty?


RE: Rewardingways - oferty pytanie - Youtuber - 05-07-2012 18:28

tak


RE: Rewardingways - oferty pytanie - Lukasz36016 - 05-07-2012 18:57

Mi właśnie może nie zalicza bo wyłączam po chwili... Ale nieee, nie ma to wpływu, Jak przy niektórych napisane jest że "Oferta rejestrowana z godzinnym opóźnieniem" to nie wyrobił bym tyle czasu czekać na przeglądarce. Zaliczanie ofert to loteria... Raz zaliczy raz nie zaliczy mimo że włączona jak należy.


RE: Rewardingways - oferty pytanie - BabciaKleofas - 06-07-2012 02:57

Tak się dzieje niezależnie od strony/serwisu. Zauważyliście może, że taka sama tendencja panuje wśród serwisów oferujących hosting PPA? Wszystko to jest zależne od sponsora - "ofertodawcy" i jego systemu akceptacji i realizacji ofert, no i oczywiście czasem nie dostaje się pieniędzy choćby dlatego, że sponsor wykrył, że używacie darmowych starterów. Smile Jeśli jest inaczej, niech mnie ktoś poprawi!