Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! (/Temat-Dodam-Reklame-Z-Twoimi-Reflinkami-Na-Moja-Www-55543)



Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! - rkac1997 - 05-07-2012 05:47

Dodam twój link tekstowy po prawej stronie NA ROK za zapis i aktywność w którymś z przedstawianych tam programów bądź za 5PLN!!! Dodam TEMAT z opisem jakiegoś program NA ZAWSZE którego jeszcze nie mam za zapis do 4 programów i aktywność albo za 20zł! Gdy tylko nazbieram troche materiałów zaczynam promować na dobre moje WWW Smile Ze strony zdobyłem jż 27poleconych a miała dopiero 670 wyświetleń Smile Dobre staty! Polecam i zapraszam na PW!! Wstawie też reklame za reklame Smile!!! [/color] Strona w sygnie


RE: Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! - tomazzi - 05-07-2012 09:19

człowieku zmień kolor czcionki bo oczo pląsu można dostać
Twoich postów w tematach dosłownie nie da się czytać ...
już w nie jednym Twoim temacie ktoś zwraca Ci uwagę na temat koloru czcionki a Ty i tak dalej swoje z uporem maniaka


RE: Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! - Driver494 - 05-07-2012 15:14

Czy tylko ja nie widze Twojej sygny?


RE: Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! - tomazzi - 05-07-2012 15:17

(05-07-2012 15:14)Driver494 napisał(a):  Czy tylko ja nie widze Twojej sygny?

również jej nie widzę ...
może jak by dostał ostrzeżenie to również w swoich tematach rozpocząłby używanie normalnych kolorów czcionki bo nie da się tego po prostu czytać w tym wydaniu co prezentuje ,,,,


Dodam Reklame Z Twoimi Reflinkami Na Moją Www!! - surfer0700 - 22-01-2014 03:59

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.