Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake App - Lepsze ( Przy włączeniu aktualizacja (Dod pobranie) ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Fake App - Lepsze ( Przy włączeniu aktualizacja (Dod pobranie) ! (/Temat-Fake-App-Lepsze-Przy-wlaczeniu-aktualizacja-Dod-pobranie-55532)

Strony: 1 2


Fake App - Lepsze ( Przy włączeniu aktualizacja (Dod pobranie) ! - Seever - 04-07-2012 20:17

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Skoro tu trafiłeś jestem prawię pewny ,że zamierzasz kupić programiki do zarabianiaWink . Przedstawię Ci moje zalety.

- Handluję z osobami które wydają mi się w porządku
- Ja pierwszy wysyłam Fake
- Płacisz kodem PSC (Po wykonaniu mogę na niego poczekać do 2 dni roboczych)
- Mój przykładowy Fejk http://scr.hu/2bi/gd9so
- Mój blog http://fakeapp.webnode.com (Ten hack na zdjęciu jest stary nowy u góry).


Wszelakie informację na blogu! Jestem pewny ,że się nie zawiedziesz! Nie ma możliwości ,że was oszukam , to raczej ja mam się czego obawiać jednak mam nadzieję ,że nie będzie takiej sytuacji. Zrobienie fejków zajmuję mi około godziny . Pozdrawiam

GG : 43030922
[/align]


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - haggard - 04-07-2012 20:29

Sorry koleś, ale taki hack jak podałeś każdy może zrobić w kilka minut, nie trzeba się znać na programowaniu, są video tutoriale jak napisać takie proste fake'i.

Za udostępnienie kodu profesjonalnego fake'a już można ewentualnie pobierać jakieś małe opłaty, ale nie takie coś.

Około godziny mówisz? Hmm piszesz to w notatniku w jakimś swoim języku, potem kompilujesz to paintem i przesyłasz klientowi kalkulatorem? Please...

@update
poprawilem bbcode, bo strzeliłem błąd


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - Seever - 04-07-2012 20:36

Miałem dwóch klientów na forum.lockerz i są zadowoleni. Coś dla tych którzy nie mają czasu.. Może się chętny znajdzie.. Dzięki. Pzt, gdybym jeszcze drogo to robil.. a tu tanio jak borszczWink


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - Damkofr - 04-07-2012 20:37

nawet te fejki słabo wyglądają, sorry


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - Seever - 04-07-2012 20:38

Słuchajcie mogę jak ktoś się zgłosi zrobić i się postarać , nie będę udostępniał tych których komuś zrobiłem , a swoich nie robię bo nie zarabiam na PPA.


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - haggard - 04-07-2012 21:05

Eh, ale to nie ma sensu, piszesz, że potrzeba Ci 1h na zrobienie.

Skoro każdy wygląda podobnie (inne tło), to wystarczy podmienić obrazek w każdym i roboty na max kilka minut.
Nagranie filmiku to też kilka minut.

Ktoś kto nie ma czasu/umiejętności nawet na to, to nie najlepiej wybrał sposób zarobku ;s


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - miniek9090 - 04-07-2012 21:43

haha , śmieszny jest trocheBig Grin


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - xJAmaTOx - 05-07-2012 16:32

Chcesz je sprzedać? ;o
Słabe są. ja siedzę w VB od miesiąca i wydaje mi się że potrafię zrobić o wile więcej.
Szata graficzna cienka ;>


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - chmurka - 05-07-2012 16:40

Trochę to za szybko upiększyłeś Smile


RE: Fake Aplikacje (Zarabianie PPA) - haggard - 05-07-2012 16:50

Tak btw co do mojej pierwszej wypowiedzi w temacie, to nie tak, że najeżdżam na Ciebie, tylko to co oferujesz, nijak się nie nadaje do sprzedaży. Popraw się, bo i warto, to możesz lepsze sprzedawać.