Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
antwo.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: antwo.pl (/Temat-antwo-pl-55529)



antwo.pl - mysza5000 - 04-07-2012 18:30

http://www.antwo.pl

Zarabiaj z Antwo.pl

Serwis Antwo.pl co miesiąc nagradza 100 najaktywniejszych użytkowników:
1000 PLN dla lidera rankingu konkursowego
500 PLN dla użytkownika na 2 pozycji
200 PLN dla użytkownika na 3 pozycji
Doładowanie 50 PLN dla użytkowników na pozycji 4-10
Dadowanie 5 PLN dla użytkowników na pozycji 11-100

I tak każdego miesiąca!

Co należy zrobić? Wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem Antwo.pl i zbierać punkty. Punkty możesz zdobywać w następujący sposób:
- Zarejestruj się w naszym serwisie - otrzymasz wtedy 100 punktów
- Wrzuć swój link polecający, który znajduje się w Twoim profilu na Facebooka - otrzymasz jednorazową premię 1000 punktów
- Polecaj nasz serwis znajomym - po rejestracji w Twoim profilu znajduje się link polecający, za każdą rejestrację z tego linka otrzymasz 100 punktów
Możesz wklajać swój link znajomym na gg, na forach internetowych, mailu, czy też na Facebooku.
- Masz pytanie? Dodaj je w naszym serwisie! Za każde pytanie otrzymasz 5 punktów
- Jeśli wypełnisz opis pytania i będzie on miał co najmniej 100 znaków otrzymasz dodatkowe 5 punktów premii - razem 10 punktów za pytanie
- Wysyłaj link do swojego pytania znajomym, umieszczaj go na Facebooku - za każdego 100 odsłon swojego pytania otrzymujesz 25 punktów
- Dodawaj odpowiedzi do pytań - za każdą odpowiedź otrzymasz 10 punktów plus 2 punkty premii za odpowiedź powyżej 100 znaków
- Przeglądaj kategorię "Bez odpowiedzi" - jeśli Twoja odpowiedź będzie pierwsza, otrzymasz wtedy 20 punktów plus 2 punkty za odpowiedź powyżej 100 znaków
- Staraj się dodawać dobre pytania i odpowiedzi. Za każdy głos PLUS przy Twoim pytaniu lub odpowiedzi otrzymasz 2 punkty
- Masz poczucie humoru? Dodawaj śmieszne pytania - za każdy głos [zabawne] przy Twoim pytaniu otrzymasz 2 punkty

Dajemy Ci wiele możliwości - zarejestruj się i zacznij zarabiać już dziś!

czysty link: http://www.antwo.pl
mój ref: http://www.antwo.pl/ref,mysza5000.html



RE: antwo.pl - Shadecaster2 - 04-07-2012 18:50

co zrobię z tymi pktami?

śmierdzi scamem ;<


RE: antwo.pl - Lolericeer - 04-07-2012 19:02

Rozumiem, że te punkty liczą się w rankingu, a za miejsce w rankingu otrzymujemy nagrody w postaci doładowania telefonu? Ja tam się nie wkręcam, bo fona nie mam (nie ośmieszać mnie, mi jak na razie nie potrzebny, dopóki mam bliskie kontakty ze znajomymi i komórkę "starych"). Zastanawiam się, czy w ogóle coś wygram jak na taką liczbę użytkowników, i czy w ogóle ktoś coś wygra.


RE: antwo.pl - bebek0304 - 04-07-2012 19:23

Zarejestruje sie i zobaczę czy warto..


RE: antwo.pl - mysza5000 - 04-07-2012 19:53

(04-07-2012 19:23)bebek0304 napisał(a):  Zarejestruje sie i zobaczę czy warto..

dziękuje za refa Smile


RE: antwo.pl - AntwoPl - 05-07-2012 21:51

Witam, nazywam się Marek Róziecki, jestem właścicielem firmy Lavatoria, operatora serwisu Antwo.Pl

Wszystkie nagrody są wypłacane jeszcze przed terminem zaznaczonym w regulaminie. Dla użytkowników, którzy brali udział w fazie testowej serwisu (trwającej do 31 czerwca) nagrody pieniężne zostały nadane przekazem pocztowym w poniedziałek 2.07, natomiast doładowania zostały zrealizowane w niedzielę 1.07 oraz poniedziałek 2.07.

Jesteśmy firmą działającą w biznesie internetowym już od ponad 6 lat. Jesteśmy aktualnie abonentami ponad 10 tysięcy domen pierwszego rzędu. Tworzymy serwisy pod całą Europę. Aktywnie prowadzimy również 2 firmy z gałęzi zupełnie odmiennej od internetu.

Antwo.Pl już w sierpniu rozwija się na kolejne 15 krajów Europejskich. W najbliższym czasie będziecie mogli Państwo dostrzegać kolejne flagi na dole strony.

Ze strony wszystkich osób opiekujących się serwisem - również od strony technicznej możemy jeszcze raz zapewnić o rzetelności proponowanego przez naszą stronę konkursu.

W wielu miejscach na stronie znajdują się również nasze dane firmowe.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do korzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na naszej stronie - na każdą wiadomość z przyjemnością odpowiemy.

Pozdrawiam,
Marek Róziecki


antwo.pl - Hybrid1990 - 03-10-2018 16:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.